Що потрібно знати вагітним про мінет

Що потрібно знати вагітним про мінет
Що потрібно знати вагітним про мінет
Зараз я розповім Вам про один з видів орального сексу – мінеті. Мінет – акт, стимулюючий чоловічий пеніс за допомогою рота або язика партнерки. Більшість жінок практикує мінет в якості прелюдії до статевого акту, здатної налаштувати партнера до логічного його завершення.

Мінет ротом, повноцінно здатний довести чоловіка до оргазму, коли подальший генітальний контакт з тих чи інших причин неможливий. Часто мінет є єдиним способом принести собі і партнеру задоволення, коли існують протипоказання, наприклад, на пізніх термінах вагітності. Також юні дівчата, які не бажають відмовляти юнакам в близькості, практикують оральні ласки, підтримуючи відносини, уникаючи вагітності і зберігаючи невинність. Перший мінет, часто є для підлітків щаблем у доросле життя.

Вагітність, без сумніву, самий чудовий і прекрасний період в житті кожної жінки. Але підчас, охоплена довгоочікуваним почуттям материнства жінка забуває про чоловіка, всіляко обмежуючи «доступ до тіла». Але проникнення проникненню різне і якщо класичний секс іноді протипоказаний жінці при ускладненій вагітності, то мінет чоловіку (хлопцю) ще ніхто не забороняв. Тому на питання – «Чи можна вагітним робити мінет?», Відповімо однозначно – МОЖНА.

Чи корисна сперма вагітним?

На це питання давно і однозначно висловлюються сексологи і психологи всіх мастей. Для проходження легкої і без ускладнень вагітності – сперма найкращі ліки. Тобто лікуємо подібне подібним, а причину нездужання тимиж «ліками». Сперма при вагітності є чудовим генетичним матеріалом, що нормалізує гормональний баланс майбутньої мами. Знову ж, за заявами американських дослідників насіннєва рідина є природним антидепресантом, який послаблює передпологову депресію. Міинет вагітним, також допомагає позбутися від ранкової нудоти, так що можете робити мінет і ковтати сперму для позбавлення від токсикозу.

Вагітним можна ковтати сперму?

Навіть якщо рекомендацій про використання орального сексу як ліків від токсикозу ви від офіційної медицини поки не почуєте, то в ході досліджень американськими вченими з’ясувалося, то насіннєва рідина містить унікальні хімічні сполуки, що доставляють задоволення жінці незалежно від якості сексу. Можна робити мінет під час вагітності, так як крім задоволення майбутньої мами, ви жодним чином не нашкодите маляті. Також унікальний імунний модулятор – чоловіча сперма, здатна допомогти запобігти різні ускладнення при вагітності, знижувати ризик викидня і важких форм пізнього токсикозу.

Дослідження, проведені в кількох науково-дослідних інститутах США, підтвердили, що містяться в спермі агенти є відмінною профілактикою прееклампсії – пізнього токсикозу. Також міститься в спермі чоловічий гормон простогландин потрапляючи в жіночий організм, стимулює в ньому вироблення естрогену, що позитивним чином позначається на стані шкіри і волосся, а також, що вкрай важливо, на збільшенні стегон і грудей. Вміщені в спермі цінні мінерали сприяють зміцненню ясен і значно впливають на зниження ризику захворювань онкологічного характеру.

Часто страждаючі від депресії вагітні жінки починають сумніватися в любові партнера внаслідок змін як фізичних, так і емоційних. Чоловіком чи хлопцем мінет і ковтання сперми сприймається як знак найвищої любові і довіри до нього, так що він обов’язково відповість вам взаємністю. А що для вагітної жінки може бути важливіше в цей непростий для неї період. Так що чи корисна сперма вагітним? Відповідь очевидна.

Як правильно робити мінет

Мінет – це не тільки техніка, якої можна навчитися за допомогою інтернету. Багато хто забуває, що інтимні відносини схоже на чаклунство і магію, феєрверк, якому не обійтися без попередньої підготовки. Щоб ваше інтимне життя не перетворилася на суцільну «механіку» не забувайте про прелюдії, про передчутті задоволення, яке значніше і важливіше самого акту. Уроки мінета можна знайти у відповідній статті, але як правильно робити мінет саме вашому чоловікові, можете знати тільки ви. Експериментуйте, використовуйте різні методики, ласкаві слова, свічки, ароматичні масла, розслабляючий масаж, музику, афродизіаки або що-небудь інше, важливо, щоб мінет був незабутнім як для партнера, так і для вас.

Заходи безпеки при мінеті

Важливо пам’ятати, що будь-які контакти, включаючи оральний секс, можуть бути небезпечні, а для здоров’я вагітної жінки і дитини особливо. Практикуючи мінет, у кожного існує величезний ризик інфікування, хоча і меншою мірою, ніж при традиційному сексі. Особливо це стосується ВІЛ-інфекції, а також використання мінета може стати причиною захворювання вірусом герпесу, сифілісом, гонореєю, вірусом гепатиту і вірусом папіломи людини. Щоб уникнути різних неприємних ситуацій рекомендується використовувати під час контакту контрацептиви, а саме презервативи. Не варто забувати і про питання особистої гігієни, в іншому випадку бажання отримати задоволення перетвориться на непереборну нудоту. Варто згадати і про постійність партнерів, для яких мінет стане найвищою точкою насолоди між люблячими людьми.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.