Загроза переривання вагітності: ознаки та причини викидня

Загроза переривання вагітності: ознаки та причини викидня
Загроза переривання вагітності: ознаки та причини викидня
Загроза самовільного переривання вагітності дуже часто буває на ранніх термінах. Жінка повинна відрізняти поки лише загрозу від розпочатого викидня, і повинна знати про те, що провокує викидень і як його уникнути. Основними ознаками загрози викидня є часто виникаючі, хворобливі скорочення матки. У таких випадках лікар призначає вам спокій, як фізичний, так і статевий. Іноді лікар дозволяє випити Но-шпу або ставити свічки Папаверин. Дуже небезпечно, якщо ви помітили разом зі скороченнями матки кров’янисті виділення, звичайно це ознака розпочатого відшарування плаценти. У такому випадку вас покладуть на спостереження до лікарні.

Це те, що відбувається на ранніх термінах. Ознаками загрози викидня на пізньому терміні є напруга міометрія і підтікання навколоплідних вод. Такий стан загрожує малюкові інфікуванням.

Основні причини загрози викидня:

    ● Гормональні. Мимовільний аборт виникає найчастіше, якщо у вас в організмі недостатньо гормону прогестерону. Рідше, якщо не вистачає прогестерону і естрогену. Для того щоб виключити загрозу, лікарі призначають медикаменти, в яких міститься прогестерон.
    ● Хромосомні відхилення. Це найбільш часта причина викиднів. У даному випадку лікарі безсилі, так як це генетичне.
    ● Різного роду інфекції. Йдеться про статеві інфекції. Небезпечно, якщо жінка захворює ними в період вагітності. Необхідно якнайшвидше призначити лікування.
    ● Важкі фізичні навантаження, сильний токсикоз, стреси. Також причиною на першому триместрі буває авіапереліт або довга поїздка. Так що в першому триместрі бажано відгородити себе від цього.
    Слабкість шийки матки. Загроза викидня з цієї причини з’являється на третьому триместрі вагітності.

Загроза викидня – це викидень, що ще не почався, тому уважно ставтеся до порад свого лікаря і свого здоров’я, зокрема.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.