Дитина Риби (19 лютого – 20 березня) від Марія Кей Сіммс

Дитина Риби (19 лютого - 20 березня) від Марія Кей Сіммс
Дитина Риби (19 лютого – 20 березня) від Марія Кей Сіммс
Дитина Овен (21 березня – 20 квітня) – Марія Кей Сіммс, американський астролог, книга «Ваша чарівна дитина»

Дві Риби живуть у моєму океані глибокого почуття:
Солодкі мрії — одна, а співчуття — друга.
Я нікого не залишу в біді, про всіх подбаю.

Бачите двох маленьких рибок, що пливуть у різних напрямках?

Одна з них щаслива, а інша ллє сльози. У ваших маленьких Риб дуже чутлива і емоційна душа, яка часто буває в повній непевності: в якому напрямку повернути? Однією з причин цього є його внутрішня здатність вбирати сигнали — настрої, емоції — від всіх навколо, як ніби вона маленька морська губка. Деякі з цих сигналів суперечливі. Життя повне конфліктів, а Риби не занадто добре управляються з конфліктами. Якщо інші люди сумні, сердиті або нещасні, то вашій дитині буде важко не розділяти їхні почуття. Його власні почуття також легко задінуться, а якщо це відбувається, то з легкістю навертаються сльози, як би вона не намагалася їх стримати.

Якщо ви самі є людиною більш неупередженого типу, то вам нелегко буде мати справу з чутливістю маленьких Риб, але зрозумійте, що вона не є поганою рисою. Це емпатія, виняткове розуміння потреб інших. Вам варто поступово навчити таку дитину деяким прийомам відокремлення — як відокремити свої почуття від почуттів інших і розуміти, що вона не відповідаює за них. Ваша дитина буде проявляти підвищену готовність допомагати іншим. В дійсності їй, бути може, необхідно бачити себе потрібним заради відчуття власної цінності.

«Ага, мамин помічник!» — Можете подумати ви. І небезпідставно, якщо вона відчує, що це вам дійсно потрібно. Але, швидше, вона попросить вашого сприяння у допомозі пташеняті, що випало з гнізда, пораненим тваринкам або неудачливому однокласнику, якого вона вибере своїм особливим другом. Вона буде жалісливиою, милосердниою і завжди готовим прийти на допомогу. Її, ймовірно, буде особливо привертати духовний шлях, вона може стати дуже релігійною. Якщо ви підтримаєте ці безумовно позитивні риси, то в майбутньому вона може обрати професії, пов’язані зі здоров’ям або наданням якої небудь іншої допомоги. Але навіть якщо вона стане військовим офіцером, її будуть знати і поважати за турботливе ставлення до підлеглих.

Можливою зворотною стороною цієї емпатії є те, що Риби у своєму прагненні до самопожертви можуть часом відчувати себе мучеником, як би тримаючим несправедливий тягар, чого не розуміють інші. Або, якщо вона схильна до негативності, в ній можуть розвинутися почуття, які спотворюють його індивідуальність в бік песимізму і негативних емоцій. Вашій дитині необхідно навчитися уникати неприємних ситуацій і знаходити конструктивні методи відходу від них. Втеча в світ фантазії може бути деструктивною, якщо це заходить занадто далеко, але якщо її направити, наприклад, в мистецтво або музику, то це може привести до справжньої творчої віддачі та великим позитивним досягненням. У глибинах почуттів і співчуття цієї дитини таїться величезна нерозкрита сила.

Нехай ваша дитина відвідує уроки музики, танців, живопису чи ремісничого мистецтва. Знайдіть для неї чудово ілюстровані книжки казок і фантазій. Заохочуйте театралізовані ігри і дайте їй час помріяти. Іноді їй дійсно необхідно побути одній. Не підштовхуйте її дуже старанно, якщо вона ніяковіє. Їй потрібно спочатку дізнатися людей і розвинути деяку довіру до них. Будьте чуйними до цієї дитини і знаходите час показувати їй чудеса і красу світу. «Вдихайте запах троянд» разом з нею, і це допоможе виявити найкраще у вас обох.

Джерело: Дитячий гороскоп Риби — Марія Кей СіммсЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.