Все про оральний секс вагітним: чи можна, як робити і особливості

Все про оральний секс вагітним: чи можна, як робити і особливості
Все про оральний секс вагітним: чи можна, як робити і особливості
Секс є невід’ємним аспектом нашого життя і грає важливу роль у взаєминах чоловіків і жінок. Не дарма йому присвячено так багато уваги і написано велику кількість літератури. Секс багатогранний і різноманітний, що дозволяє вибрати саме той вид задоволення, який може доставити вам найбільшу насолоду.

Переваги орального сексу

Серед усього розмаїття, великою популярністю користуються оральні ласки, які мають багато переваг і плюсів. Оральний секс допоможе вам більше розкріпачитися, пізнати своє тіло, а також тіло вашого улюбленого, стати ближче один одному. Це незамінний і найлегший спосіб розслабиться душею і тілом, занурюючись в хвилі блаженства і солодкої знемоги.

Хто спробував одного разу цей вид любові вже не зможе відмовитися від нього ніколи. Так як він відрізняється простотою, не вимагає витрати сил та енергії. Так само його відмінною рисою є безпека, що дозволяє повністю розслабитися і не думати про запобігання. А головне, практично у всіх випадках супроводжується гострими і дуже приємними відчуттями, так як оргазм досягається набагато швидше і легше.

Оральний секс під час вагітності

Вагітність дуже специфічний і особливий період в житті жінки, який вимагає підвищеної уважності підчас сексуального життя. Безумовно, кожен вирішує для себе індивідуально, яким сексом займатися і скільки.

Як відомо, звичайний вагінальний секс під час вагітності показаний не всім і в певні періоди навіть може привести до небажаних і негативних наслідків. Так як під час сильного збудження і оргазму йде викид в кров окситоцину, який викликає скорочення матки і може призвести до передчасних пологів.

Якщо ви не хочете проблем, і в той же час не бажаєте відмовлятися від сексуального життя, тоді оральний секс стане для вас справжньою знахідкою. Цей спосіб любові не має обмежень і протипоказань навіть під час проблемної вагітності. А задоволення від кунілінгуса зростає в кілька разів, що дозволяє відчувати багато оргазмів поспіль і швидше досягати піку насолоди.

Дуже важливо, що вам не доведеться під час орального сексу, про щось переживати і турбуватися, що дозволяє повністю розслабитися і отримати максимум задоволення. В результаті ви відчуєте багато приємних емоцій, які також передадуться і вашому малюкові.

Види орального сексу

Оральний секс, не такий простий, як багато хто звик вважати, і не обмежується тільки мінетом і куннілінгусом, які мають на увазі ласки статевих органів за допомогою язика і губ. Якщо копнути глибше, виявиться, що він різноманітніше і має декілька видів. Серед них:

    • Аутофелляція
    • Іррумація
    • Мокання «чайного пакетика»
    • Анілінгус

Розглянемо їх докладніше.

Аутофелляція одна з форм сексуального самозадоволення, різновид мінета, під час якого член лащиться самостійно язиком і ротом.

Іррумація це одна з форм орального сексу, яка полягає в активних рухах статевим членом в ротовій порожнині і глотці партнера. Цю форму можна виконувати без проникнення, здійснюючи руху статевим членом у партнера між ніг, і між верхньою частиною його стегон.

Мокання «чайного пакетика», частіше називається як «Пакетик чаю» – це одна з форм орального сексу, під час якого чоловік поміщає обидва свої яєчка в ротик, на обличчя або навколо обличчя жінки, що супроводжується повторними рухами, як при іррумація.

Анілінгус – сексуальна практика, під час якої відбувається стимуляція заднепроходної області губами або язиком, мета якої викликати збудження і доставити задоволення.

Негативні наслідки орального сексу

Як показує практика, під час орального сексу, є велика ймовірність підхопити інфекційні захворювання, викликані, вірусами грибками і бактеріями. Мікроорганізми порожнини рота можуть викликати запальні процеси сечової і статевої системи, а також порушення мікрофлори статевих органів. Займаючись оральним сексом можна підхопити захворювання, до яких відносять:

А також СНІД, маючи низьку ймовірність, але все-таки існує можливість передачі ВІЛ у разі, якщо у роті є ранки у одного з партнерів.

Якщо ігнорується і не дотримується гігієна порожнини рота, є небезпека отримати роздратування слизової статевих органів алкоголем, частинками їжі або сигаретним нагаром.

Заняття оральним сексом може виявитися небезпечною справою, якщо є запальний процес у ротовій порожнині або верхніх дихальних шляхах, так як інфекція, потрапляючи на статеві органи партнера, може викликати сильний запальний ефект в сечостатевій системі.

Оральні контрацептиви

Щоб уберегти себе від небажаних наслідків, при заняттях оральним сексом, необхідно використовувати латексні плівки (для жінок) і презервативи (для чоловіків) тим більше, якщо ви малознайомі один з одним.

Якщо ви хочете, щоб ваші любовні ігри пройшли вдало і без ексцесів, ні в якому разі не нехтуйте контрацептивами і дотримуйтесь правил чітко, незважаючи на деякий дискомфорт і не зовсім приємні відчуття.

Пози в оральному сексі

Інтимне життя дуже багате на експерименти і немає межі фантазії, було б бажання. Найвідомішою позою в оральних ласках вважається поза 69, під час якої у обох партнерів є можливість пестити губами і мовою інтимні органи один одного. Обидва партнери при цьому перебувають у перевернутому положенні відносно один одного, як цифри в числі 69, звідси і пішла назва.

Поза для орального сексу - 69 жінка зверху
Поза для орального сексу – 69 жінка зверху

При всій своїй популярності ця поза не завжди підходить для отримання оргазму, так як взаємні ласки не дають зосередитися на отриманні задоволення і відволікають партнерів. Тому, краще направити всю свою увагу, на що – то одне, або на отримання задоволення або на його доставлянні іншому.

Поза для орального сексу - 69 на боці
Поза для орального сексу – 69 на боці

Кращими для отримання задоволення від оральних ласк вважають позу, під час якої жінка зверху, або коли обидва коханця лежать на боку. Також існує поза жінка знизу, яка в більшості випадках незручна, через вагу партнера і неможливості хоч якось проконтролювати або обмежити рухи його члена.

Робіть тільки те, що підходить вам найбільше і отримуйте від цього максимум задоволення і радості.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.