Як герпес впливає на вагітність?

Як герпес впливає на вагітність?
Як герпес впливає на вагітність?
Про те, що таке герпес, знає майже кожен, адже він зустрічається у 90% населення. Вірус герпесу не проявляє активності, поки організм людини не слабшає. І вагітність, якраз, дуже сприятливий час для його активізації, оскільки імунітет жінки дуже знижується. Якщо жінка заразилася герпесом в період вагітності, існує загроза проникнення вірусу в організм дитини або різні аномалії у малюка, такі як ураження ЦНС, порушення слуху чи зору, відхилення у розвитку. Зараження герпесом на третьому триместрі загрожує мертвонародженням або народженням дитини з ураженим мозком.

У разі якщо жінка була заражена герпесом до вагітності, переживати їй нема за що, так як дитина захищається антитілами. Буває, що генітальний герпес загострюється перед пологами, тоді жінці роблять кесарів розтин, щоб дитина не заразився, поки проходить через родовий канал. Деякі лікарі дозволяють народжувати природним шляхом, нейтралізуючи вірус медикаментозно, наприклад, ацикловіром.

Якщо у вас загострився герпес під час вагітності, не відкладайте відвідування лікаря. Природно, вилікувати вірус герпесу повністю неможливо, але його можна придушити. У період вагітності це зробити складніше, оскільки не всі лікарські препарати дозволені при вагітності. Найчастіше лікарі призначають Панавір, рідше Ацикловір. Також дозволені такі мазі як, Оксолінова, Алпізарінова, Тербофенова, Тетрациклінова і Ерітроміцінова.

Можна також застосувати народні засоби, наприклад, змащувати загострені ділянки маслом ялиці, мазі з календули або ромашки, вони пом’якшують скоринку. Також рекомендовано пити більше гарячої рідини, наприклад, чай з медом. У кожному разі, зауваживши, що у вас проявилися окремі підозрілі симптоми, негайно зверніться до лікаря.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.