Пози для сексу під час вагітності – рекомендації і головні принципи

Пози для сексу під час вагітності
Пози для сексу під час вагітності
Існують плюси і мінуси сексу під час вагітності, висновок з яких кожна подружня пара робить свій. Рішення, яке приймають чоловік і жінка, має грунтуватися на об’єктивних фактах, а не на одному бажанні продовжувати вести свою статеве життя.

Звичайно, вагітність накладає особливі незручності для занять сексом з психологічної і фізіологічної точки зору. Але, тим не менш, багато пар не бажають забувати про свої потреби і продовжують вести активне статеве життя під час всієї вагітності. У більшості своїй плюси і мінуси сексу під час вагітності зводяться до різних протипоказань, а також відрізняються в різні періоди вагітності.

Заборона на статеві контакти

Бувають випадки, коли лікарі категорично не рекомендують займатися сексом. До них належать такі:

    ● Хвороби і хронічні стани жіночих репродуктивних органів, які несуть загрозу неправильного розвитку плоду або переривання вагітності.
    ● Низька плацентація.
    Викидні, які передували нинішній вагітності, а також схильність до них по генетичній лінії.
    ● Багатоплідна вагітність (розвиток двох і більше плодів в матці жінки).
    ● Ранні терміни вагітності та пізні терміни.

Також існує думка, що не варто займатися сексом в ті дні, коли у жінки повинна була б наступити менструація, якби вона не була вагітна, а також в той період, коли раніше була перервана вагітність (якщо такі випадки спостерігалися). Але на цей рахунок у лікарів думки розходяться, тому секс під час вагітності в дані періоди – це питання індивідуальне. У всіх випадках будь-які питання, які стосуються теми сексу під час вагітності, що виникають у майбутніх батьків, повинні обговорюватися не тільки в сімейному колі, а й разом з фахівцем-лікарем. Його різні поради та рекомендації можуть стосуватися і поз для сексу.

Головні принципи і пози для сексу під час вагітності

Щодо поз сексу під час вагітності існують різні поради та рекомендації, які зводяться до наступних головних принципів. Безпечні пози для сексу з вагітною жінкою – це ті, під час яких не відбувається тиск на живіт жінки. Причому цей головний принцип повинен дотримуватися на будь-якому терміні вагітності, навіть на самому ранньому. Таких поз не так багато, але навіть з них не так легко вибрати, тому що в кожному індивідуальному випадку пози переносяться жінкою по-різному.

Найменш втомлива поза для сексу – це та, в якій жінка перебуває в колінно-ліктьовому положенні, а чоловік – ззаду. Під живіт можна підкласти подушки, щоб зменшити напругу вагітної.

Рання і середня стадія вагітності можуть бути проведені в позі наїзниці лицем до лиця. Так жінка контролює процес і в будь-який момент може сповільнитися або прискоритися.

Наступна за популярністю і безпекою поза – на боці. При такому положенні на живіт тиску не відбувається абсолютно, тому вона особливо зручна на більш пізніх термінах вагітності, коли живіт помітно заокруглений і заважає під час сексу.

З позами можна трохи поекспериментувати, привносячи в запропоновані свої елементи. Головне – звести нанівець тиск на живіт жінки, а також не обмежувати її свободу в дії. Чоловікові потрібно тримати себе в руках і пам’ятати, що грубі ласки і глибоке проникнення – це те, від чого варто утриматися. Також чоловік не повинен вимагати особливої активності від вагітної жінки. Все це може призвести до викиду окситоцину, який провокує перейми. Пам’ятайте, що дитині нашкодити не вийде, так як він надійно захищений навколоплідними водами. Нашкодити плоду можна тільки тиском на живіт, якого варто уникати. В іншому ж можна проявляти фантазію і прислухатися до своїх відчуттів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.