Підвищена температура при вагітності, чи нормально це?

Підвищена температура при вагітності, чи нормально це?
Підвищена температура при вагітності, чи нормально це?
У період вагітності організм жінки зазнає великих змін. Багато хто відзначає, що температура тіла під час вагітності тримається на рівні 37-и градусів. Зазвичай це буває на невеликих термінах. Деякі жінки, особливо якщо це їх перша вагітність, по недосвідченості, починають переживати і думати про те, що захворіли. Але це не привід для занепокоєння.

Підвищення температури пов’язано з гормональними змінами, які відбуваються у жінки в період вагітності, тепловіддача тіла сповільнюється, відповідно, температура трохи зростає. Також температуру тіла підвищує гормон – прогестерон, який в цей час виробляється. Якщо майбутня мама довго знаходиться під відкритим сонцем або в приміщенні, де недостатньо свіжого повітря, це також може викликати підвищення температури.

Температура тіла зазвичай підвищується до 37,1 градуса, якщо вона у вас вище 37,5, тоді варто задуматися, можливо, ви підхопили інфекцію, яка може погано позначитися на розвитку малюка, тому негайно зверніться до лікаря. Особливо небезпечною інфекція буває в перші 2 тижні вагітності, це може стати причиною викидня. А на останніх термінах вагітності сильно підвищена температура (38 градусів), може призвести до відшарування плаценти.

Якщо температура вашого тіла на ранніх термінах становить 37,5 градусів, не потрібно її збивати, ваш організм повинен сам перебороти інфекцію. Але якщо температура вище, а саме сягає позначки 38,5 градусів, постарайтеся збити її, але не медикаментозно, так як практично всі ліки вагітним протипоказані. Згадайте про народні методи або викличте швидку допомогу. Також можете прийняти одну таблетку парацетамолу. Піклуйтеся про себе і свою майбутню дитину, щоб вона у вас народиался здоровою!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.