2 тиждень – Вагітність на другому тижні

Вагітність на 2 тижні
Вагітність на 2 тижні
Жіночий організм продовжує підготовку яйцеклітини до запліднення. З якихось, не ясних поки для людей причин, визначається домінантна яйцеклітина, яка розташовується в маленькому, заповненому рідиною пухирці – фолікулі. По мірі його дозрівання, він збільшується в розмірах, тим самим не даючи рости іншим фолликулам. Він містить генетичну інформацію, точно так само, як і у чоловічі сперматозоїди. Кінець другого тижня характеризується збільшенням фолікула настільки, що він уже виступає над поверхнею яєчника. Здійснюється підготовчий процес до овуляції – перехід дозрілої яйцеклітини від яєчника в черевну порожнину. Зазвичай після цього яйцеклітина проходить в маткову трубу, що дозволяє їй зустрітися зі сперматозоїдом.

Ознаки

Якщо у жінки в році 12 менструальних циклів, то має бути і 12 овуляцій. Серед непрямих ознак овуляторного менструального циклу – набухання молочних залоз, поява прищів на обличчі, здуття живота, головний біль, набряки, а також тягнучий біль внизу живота або спині. Такі характерні ознаки повинні бути циклічного характеру, тобто, пов’язані з початком наступу менструації. Більш ніж 90% болючих менструацій є ознакою овуляторного менструального циклу.

Зачаття

Овуляція зазвичай відбувається по закінченню другого тижня вагітності, але може і на початку третього. Такий інтервал часу для планованого зачаття є оптимальним. Залежно від ряду індивідуальних особливостей до початку зачаття іноді бажано зробити перерву на кілька днів статевого життя, щоб дозволити чоловікові «накопичити» необхідну кількість сперматозоїдів. Перед початком статевого акту, метою якого є зачаття, краще відмовитися від надмірно активного туалету статевих органів жінки з використанням препаратів, здатних змінювати кислотність піхви. Дуже важливо це врахувати при спринцюванні. Цілком достатньо звичайних гігієнічних процедур.

Сперматозоїди звичайно занадто чутливі до хімічних складових середовища, в яку вони можуть потрапити. Серед найбільш сприятливих позицій для зачаття виділяють «місіонерську» і коли жінка вибирає колінно-ліктьове положення (чоловік залишається ззаду). А для того, щоб підвищити можливість ймовірного зачаття, після сім’явиверження жінці необхідно побути в положенні лежачи до півгодини. А також бажано трохи підняти вгору тазову область (можна підкласти подушку під поперек).Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.