Чи можна приймати Лазолван під час вагітності

Чи можна приймати Лазолван під час вагітності
Чи можна приймати Лазолван під час вагітності
Болісний кашель може застати жінку в будь-який момент життя, в тому числі і під час вагітності. Рецепти народної медицини можуть виявитися небезпечними для дитини, оскільки до кінця не вивчено вплив трав на плід в утробі матері. Тому жінка, зіткнувшись з проблемою кашлю, починає шукати безпечний препарат серед асортименту засобів від кашлю в аптеках. Лазолван є препаратом вибору в лікуванні кашлю, і часто саме на ньому зупиняється вибір жінки. Але чи можна його приймати вагітним?

Фармакологічні властивості

Лазолван використовується у вигляді відхаркувального і мокроторозріджувального засобі. Чинним компонентом Лазолвана є амброксол гідрохлорид. Дана речовина стимулює не тільки утворення великої кількісті бронхіального слизу, а й активізує синтез сурфактанту – біологічно активного компонента, який не дає стінокам альвеол злипатися в момент видиху, порушуючи процес газообміну.

Амброксол не робить доведеного тератогенного татоксичного впливу на плід. Але так як ця речовина здатна проникати через плацентарний бар’єр, не рекомендується приймати Лазолван в першому триместрі, коли відбувається закладка і формування органів і систем.

Показання до застосування

Способи застосування

  • Лазолван у вигляді сиропу приймають по 10мл перші 3 дні, потім знижуючи дозу до 5мл тричі на добу.
  • У таблетованій формі препарат приймають по 30мг тричі на день.
  • Також можна використовувати Лазолван у вигляді інгаляцій.

Протипоказання

Аналоги

  • Амбробене;
  • Амброксол;
  • Флавамед.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.