Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна приймати Лазолван під час вагітності

Чи можна приймати Лазолван під час вагітності
Чи можна приймати Лазолван під час вагітності
Болісний кашель може застати жінку в будь-який момент життя, в тому числі і під час вагітності. Рецепти народної медицини можуть виявитися небезпечними для дитини, оскільки до кінця не вивчено вплив трав на плід в утробі матері. Тому жінка, зіткнувшись з проблемою кашлю, починає шукати безпечний препарат серед асортименту засобів від кашлю в аптеках. Лазолван є препаратом вибору в лікуванні кашлю, і часто саме на ньому зупиняється вибір жінки. Але чи можна його приймати вагітним?

Фармакологічні властивості

Лазолван використовується у вигляді відхаркувального і мокроторозріджувального засобі. Чинним компонентом Лазолвана є амброксол гідрохлорид. Дана речовина стимулює не тільки утворення великої кількісті бронхіального слизу, а й активізує синтез сурфактанту – біологічно активного компонента, який не дає стінокам альвеол злипатися в момент видиху, порушуючи процес газообміну.

Амброксол не робить доведеного тератогенного татоксичного впливу на плід. Але так як ця речовина здатна проникати через плацентарний бар’єр, не рекомендується приймати Лазолван в першому триместрі, коли відбувається закладка і формування органів і систем.

Показання до застосування

Способи застосування

  • Лазолван у вигляді сиропу приймають по 10мл перші 3 дні, потім знижуючи дозу до 5мл тричі на добу.
  • У таблетованій формі препарат приймають по 30мг тричі на день.
  • Також можна використовувати Лазолван у вигляді інгаляцій.

Протипоказання

Аналоги

  • Амбробене;
  • Амброксол;
  • Флавамед.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.