Друга вагітність – чи є відмінності від першої?

Друга вагітність - чи є відмінності від першої?
Друга вагітність – чи є відмінності від першої?
Коли у жінок настає друга вагітність, реакція буває різною. У тих, хто її планував, вона позитивна, а у тих, у кого це вийшло випадково, це викликає легкий шок. Часто друга вагітність у жінки трапляється тоді, коли вона ще не закінчила годувати грудьми першу дитину, в цей період вона мало уваги приділяє контрацепції.

У різних жінок друга вагітність, як і перша, протікає по-різному. У разі якщо перша ваша вагітність пройшла без особливих ускладнень, і ваш організм встиг отямитися після пологів, а на це треба приблизно 2 роки, то ваша друга вагітність буде для вас просто святом. Але все одно, від аналізів нікуди не піти, ще при плануванні вам краще пройти обстеження, щоб вилікувати всі наявні у вас хвороби. Приділіть увагу ендокринній системі. Найчастіше захворювання її не помічають в період першої вагітності, але в період другої вона обов’язково дасть про себе знати. Те ж саме стосується геморою, гіпертензії і варикозу. Обов’язково перевірте шийку матки, бо її травмування під час пологів може стати причиною багатьох проблем з виношуванням другої дитини.

Багато жінок у період другої вагітності розслабляються і споживають багато їжі, в результаті чого набувають зайві кілограми. Будьте обережні, тому що ожиріння часто супроводжується цукровим діабетом. Ваше харчування має бути корисним і повноцінним. Намагайтеся вживати поменше вуглеводів. Також не забудьте про відпочинок, не перевантажуйтеся і не займайтеся всією домашньою роботою. Нехай з цим вам допоможе ваш чоловік.

У будь-якому випадку багато жінок стверджують, що друга вагітність приносить набагато більше задоволення, ніж перша. Жінка вже більш досвідчена і для неї це не в новинку, тому до виношування і народження другої дитини жінка підходить усвідомлено.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.