Магія фолієвої кислоти – корисність для вагітної

Магія фолієвої кислоти - корисність для вагітної
Магія фолієвої кислоти – корисність для вагітної
Тест на вагітність показав дві заповітні смужки і ваше життя кардинально змінилося. Після радісної метушні і стану повного захоплення приходить чітке усвідомлення того, що всередині вас росте і розвивається реальне життя. Ви вже всі дізналися про аналізи на вагітність, необхідних заходах на початковому етапі і вас все частіше стала відвідувати думка – «А який же він буде, наш малюк?». Якщо ви дійсно хочете, щоб ваша дитина народилася красивою і стрункою як мама, розумним і кмітливим як тато, тоді вам не обійтися без фолієвої кислоти.

Головним секретом вітаміну В9 – фолієвої кислоти є здатність надавати позитивний вплив на розвиток центральної нервової системи вашого малюка. Вітамін В9 у великій кількості міститься в шпинаті, цибулі-пореї, спаржі, щавлі, ревені, крес-салаті та в іншій зелені. Частіше включайте до свого меню листя зелених рослин, так як саме вони криниця цього вітаміну. Не варто забувати, що крім інформації про аналізи на вагітність та інших процедурах на початковому етапі, вам необхідно вирішити для себе важливе питання – відмова від шкідливих звичок – варто \ не варто і як відмовитися. Це пов’язано з тим, що ніяка кількість важливих і потрібних для малюка і вагітної жінки вітамінів не зможе нейтралізувати той негатив, який чинить на організм малюка алкоголь, куріння і багато іншого.

Як працює вітамін В9

Вітамін В9 бере участь в діленні клітин, а також необхідний для розвитку тканин та органів малюка. Він бере участь у процесах кровотворення, а саме в утворенні еритроцитів, тромбоцитів і лейкоцитів. Як правило, фолієва кислота призначається жінкам, тільки планують вагітність, для профілактики патології центральної нервової системи запланованого дитяти. Кожен грамотний фахівець-гінеколог, різні FAQ по вагітності, всякі дають поради з приводу вживання фолієвої кислоти. Але в одному вони одностайні – щоб ваша дитина виросла розумною, талановитою, кмітливою, без вітаміну В9 не обійтися. Тому їжте зелені салати на здоров’я і частіше, адже від вашого харчування залежить розвиток вашої дитини.

На самому першому прийомі у лікаря, коли вам будуть давати інформацію про аналізи на вагітність та інші процедури, приділіть особливу увагу прийому необхідних вітамінів. Адже фолієва кислота особливо важлива саме в першому триместрі вагітності. Саме в перші 12 тижнів вашої вагітності відбувається формування головного мозку дитини, її нервової системи, відбувається закладка розумового потенціалу. І саме доктор допоможе вам професійно, по необхідності, вирішити питання – відмова від шкідливих звичок – варто \ не варто і як відмовитися. Хоча набагато важливіше розлучитися зі шкідливими звичками ще на етапі планування вагітності.

Унікальність вітаміну В9 беззаперечна, так як саме він несе відповідальність за ріст клітин і попереджає небезпечні для організму дитини порушення в розвитку. Фолієва кислота відповідає за передачу і збереження генетичної інформації, і саме завдяки їй у зовнішності вашого малюка проявляться ваші риси: колір очей, волосся, форма носа і багато іншого. Фахівці підтверджують, що вітамін В9 підвищує фізичну і розумову працездатність, сприяє зниженню рівня холестерину, позитивно впливає на роботу печінки і кишківника, оберігає серце і мозок, стимулює лактацію, оберігає від токсикозу.

Їжте фрукти і овочі, збагачені фолієвою кислотою. Постійно поповнюйте запас цього вітаміну в організмі, так як необхідність в ньому не відпадає навіть після пологів. Питання – вибір пологового будинку і пологи з чоловіком «за і проти» залиште на потім, а зараз включайте в ваш раціон вітамін В9, так як саме він дозволить запобігти передчасним пологам. Вживайте продукти в свіжому вигляді, або свіжоприготовані, вибирайте оптимальні порції і насолоджуйтеся вагітністю. З фолієвою кислотою це цілком можливо, так як саме вона сприяє виробленню «гормону щастя». Завдяки фолієвій кислоті труднощі з вибором пологового будинку вас не вженуть в депресію, ви будете сповнені бадьорості та енергії, а вагітність стане самим чарівним періодом у вашому житті.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.