Яку музику вибрати вагітним для прослуховування?

Яку музику вибрати вагітним для прослуховування?
Яку музику вибрати вагітним для прослуховування?
Вчені довели, що шуми, які чує вагітна жінка, здатні проникнути в матку вже на восьмому тижні вагітності, а малюк може чути звуки на 5 або 6-му місяці вагітності. Лікарі радять завжди розмовляти з майбутнім малюком і частіше слухати з ним музику. Але яку саме музику краще вибрати вагітним для прослуховування?

У першу чергу – це класична музика. Вона завжди надихає, заспокоює і ніколи не залишає нікого байдужим. Такі твори дозволяють мамі відчути душевний спокій. Якщо ви відчуваєте стрес, включіть «Місячну сонату» Бетховена, якщо вас турбує безсоння, поставте «Сумний вальс» Сібеліуса, щоб заспокоїтися також можна послухати «Аве Марія» Шуберта. Ви можете включити ще хорову музику, вона також володіє заспокійливим ефектом.

Американські вчені шляхом досліджень з’ясували, що якщо слухати твори Моцарта хоча б десять хвилин, то IQ дитини підвищиться на кілька пунктів. Так що, якщо ви хочете народити дитину-генія, частіше приділяйте увагу музиці цього композитора. Позитивний вплив такої музики на розумовий розвиток пояснюється тим, що під час її прослуховування зачіпається, як права, так і ліва півкулі мозку.

При прослуховуванні музики задіюються практично всі органи вашої дитини – частота його дихання змінюється, також змінюється тонус м’язів. Також фактом є те, що новонароджені діти дізнаються ту музику, яку вони слухали разом зі своєю мамою, поки були в животику. Незважаючи на всі поради, слухайте ту музику, якій самі віддаєте перевагу, адже найголовніше, щоб ви отримували задоволення, і ваш настрій був завжди хорошим, тоді і малюкові буде добре.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.