Чи можна вагітним приймати пастилки Доктор Мом

Чи можна вагітним приймати пастилки Доктор Мом
Чи можна вагітним приймати пастилки Доктор Мом
Настирливий сухий кашель може істотно порушувати самопочуття вагітної. Багато жінок у пошуках безпечного засобу від кашлю віддають перевагу фітопрепаратам. До цієї групи лікарських засобів відносяться і Пастилки Доктор Мом, які в своєму складі містять тільки екстракти лікарських рослин. Але чи є вони абсолютно безпечними?

Фармакологічні властивості

Пастилки Доктор Мом – натуральний рослинний препарат, до складу якого входять екстракт солодки, ембліки лікарської і імбиру, а також левоментол, що надає пастилкам специфічний ментоловий присмак. Солодка надає відхаркувальну та протизапальну дію, екстракти ембліки та імбиру – протизапальну та жарознижуючу. Легкий ментоловий смак дозволяє рефлекторно зменшити набряк верхніх дихальних шляхів.

Додатково пастилки Доктор Мом можуть містити різні ароматичні речовини, що надають препарату фруктовий або ягідний смак. Саме через наявність ароматичних добавок і стабілізаторів, які можуть завдати шкоди здоров’ю дитини, пастилки Доктор Мом не призначаються жінкам в положенні.

Показання

    • Респіраторні захворювання з сухим кашлем.

Способи застосування

Пастілки Доктор Мом заборонені до застосування під час вагітності. Однак пастилки можна замінити сиропом або маззю Доктор Мом, які маєють подібний склад і принцип дії. Сироп приймають тричі на день по чайній ложці. Мазь легкими масажними рухами наносять на грудну клітку.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.