Чи можливо запланувати стать дитини?

Чи можливо запланувати стать дитини?
Чи можливо запланувати стать дитини?
Науково доведений факт, що якщо яйцеклітина буде запліднена сперматозоїдом, що містить хромосому Х, то у пари народиться дівчинка, якщо ж це буде Y хромосома, чекайте хлопчика. Запланувати стать дитини можна шляхом збільшення потрібних вам сперматозоїдів і зменшенням непотрібних. Вчені з’ясували, що чим більше чоловік утримується, тим менше у нього стає зміст Y сперматозоїдів. Тим самим, чим довше у чоловіка не було інтимної близькості, тим вище ймовірність зачати дівчинку. Чоловіки, які хочуть, щоб у них народився хлопчик, повинні носити широку нижню білизну і не перегріватися.

Також великий вплив на стать майбутньої дитини має кислотно-лужний баланс в піхві. Якщо середовище в піхві більше кисле, вірогідність народити дівчинку більше. Якщо ж середовище лужне, швидше за все, у вас народиться хлопчик. Щоб створити ту чи іншу середу в своїй піхві жінці достатньо харчуватися певними продуктами. Наприклад, для зачаття хлопчика їй потрібно вживати в їжу рибу, ковбасу і м’ясо, картоплю, сир, горох, дріжджі, гриби. Для зачаття дівчинки жінці необхідно вживати в їжу продукти, що містять магній і кальцій, такі як, молочна продукція, горіхи, мед, яблука.

Імовірність народження хлопчика зростає, якщо секс у вас стався під час овуляції, якщо ж це сталося за кілька днів до овуляції, у вас з’являються всі шанси на народження дівчинки. Отже, щоб у вас народилася дівчинка, ваш чоловік повинен утримуватися від інтимної близькості принаймні 2 тижні, частіше бувати на сонці або в лазні, а жінка повинна харчуватися виключно продуктами, що містять кальцій і магній, а так само намагатися не досягти оргазму. Якщо ж ви хочете хлопчика, займайтеся сексом частіше, чоловікові протипоказано сонце, лазні та вузький одяг, а жінка за місяць до вагітності повинна вживати продукти, багаті калієм і натрієм.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.