Дитина Телець (21 квітня – 20 травня) від Марія Кей Сіммс

Дитина Телець (21 квітня - 20 травня) від Марія Кей Сіммс
Дитина Телець (21 квітня – 20 травня) від Марія Кей Сіммс
Дитина Телець (21 квітня – 20 травня) – Марія Кей Сіммс, американський астролог, книга «Ваша чарівна дитина»

Іду я через луг,
Вдихаю запах трав,
Вкушаю їх і насолоджуюся літком.
Не варто квапити мене:
Мій темп так важливий для мене;
Телець упертий. Ви знаєте про це.

Для вашого малюка ласок не може бути дуже багато. Вся його натура надзвичайно дотикальна, надзвичайно чутлива до відчуттів. Дитина Телець обожнює відчувати вашу шкіру, пахощі ваших парфумів, ніжність вашого голосу. З самого ніжного віку оточіть малюка заспокійливими звуками, красивими, але не викликаючими фарбами, м’якими тканинами, приємними іграшками. Прийміть тишу як манеру, і ваша дитина буде викликати заздрість у інших батьків, чиї малята більш галасливі і непосидючі.

У вашої дитини Тельця завжди буде прекрасний апетит, на жаль, він може викликати тенденцію до переїдання. Небажано давати дитині солодощі в маленькому віці. Краще дати можливість, маленькому Тельцю зрозуміти смак натуральних фруктів та їх солодкість.

Чим старше буде ставати малюк, тим більше ви будете розуміти, що він «сяє» найкращим чином, коли в нього є маса часу і він володіє можливістю робити все повільно, але грунтовно в особистому ритмі. «Не намагайся гнати мене» — улюблена фраза Тельця. Якщо ж ви почнете його квапити, то скоро виявите, що ваш малюк Теля схожий на вкрай вперту машину з дуже сильним гальмом. Ваш малюк не любить відчуття ненадійності.

Дитина буде «сяяти» терпінням і наполегливістю і придбає свою доброчесність у тому, що навчиться завершувати роботу і робити це дуже добре до терміну, хоча і повільно. Найбільше задоволення він отримує від акуратності і надійності. Та й сам він буде досить виконавчим і надійною дитиною, якій можна довіряти. Ви повинні зрозуміти, що його акуратність, набагато більше акуратності іншої дитини, супроводжується бажанням зробити роботу «абсолютно правильно». А якщо ваш малюк по-справжньому обожнює яке-небудь заняття, то він смакує кожну мить і бажає розтягнути його подовше.

Ваша дитина Телець буде отримувати задоволення від колекціонування, він здатний без проблем навчитися зберігати частину кишенькових грошей, вихваляючись і пишаючись тим, що заощадження збільшуються. Він може добитися великих успіхів в ліпкі з глини, ткацтва та вишивання. Я думаю, ви зможете помітити завзятість і інтерес, які потрібні для гри на піаніно або якомусь іншому не простому музичному інструменті. Ви помітите, що ваш Телець любить співати і у нього хороший голос. Жвавий змагальний спорт не для нього, набагато краще вибрати спорт, який вимагає витривалості.

Найголовніше не забувайте про ласку. У вас надійний і вірний, що стоїть міцно на землі малюк, якому майже завжди можна довіряти: він завжди все зробить, так як потрібно — і завжди вчасно. Не слід квапити його!

Джерело: Дитячий гороскоп Телець — Марія Кей СіммсЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.