Які продукти заборонено їсти вагітним? Короткий перелік

Які продукти заборонено їсти вагітним? Короткий перелік
Які продукти заборонено їсти вагітним? Короткий перелік
Для того щоб ваш малюк народився здоровим, в першу чергу потрібно відмовитися від шкідливої їжі.
У список шкідливих речовин входить перелік, який рекомендує, які продукти заборонено їсти вагітним:

  ● Спиртне. Всі напої, які містять алкоголь, повністю заборонені. Навіть у малих кількостях алкоголь шкідливий, тому що він витісняє з крові кисень, який необхідний для розвитку дитини.
  ● Суші або будь-яка НЕ доготована риба. Такі продукти можуть викликати кишкові інфекції і спровокувати викидень або привести до аномалій у майбутньої дитини.
  ● Морепродукти. Ці продукти небезпечні тим, що в моря й океани щодня скидаються тонни сміття, таким чином, ця риба може в собі містити отруйні речовини.
  ● Сире молоко або необроблені молочні продукти. Від цього продукту можна заразитися бруціллезом. Ця хвороба може викликати мимовільний аборт, народження мертвих дітей або вроджені хвороби у дітей. Небезпечними є сири, такі як фета, бринза, сири з пліснявою.
  ● Гриби. Маються на увазі гриби, які ви збираєте в лісі або купуєте на ринках. Безпечними є печериці або гливи з магазинів.
  ● Покупні соки. Такими соками можна легко отруїтися, краще робіть свіжовичавлені соки вдома, і випивати їх потрібно протягом пари хвилин.
  ● Соління, консервації та копченості. Вживання таких продуктів може привести до ботулізму, захворюванню, яке вражає ЦНС.
  ● Сирі курячі та перепелині яйця. Від них можна заразитися різними кишковими інфекціями, наприклад сальмонельоз.
  ● Вода з-під крана. Воду обов’язково кип’ятіть.
  ● Кофеїн. У чаях, каві і шоколаді міститься кофеїн, який діє на організм як наркотик. Від таких продуктів краще відмовитися, щоб знизити ризик викидня або передчасних пологів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.