Чи можна перебувати на сонці при вагітності?

Чи можна перебувати на сонці при вагітності?
Чи можна перебувати на сонці при вагітності?
Літо – це особливий час року, коли вагітним варто бути дуже обережними. Сонце необхідно вагітній жінці та її дитині, так як воно є джерелом вітаміну D та гарного настрою. Але перебування на сонці також має свої мінуси, так як під час вагітності шкіра жінок схильна до сильної пігментації, також може з’явитися варикоз. Намагайтеся перебувати в тіні з десяти годин ранку до п’ятої години вечора, так як в ці години сонце особливо шкідливо. Якщо в тінь зайти не виходить, придбайте сонцезахисні креми. На сто відсотків вони, звичайно, вас не захистять. Також варто подбати про сонцезахисні окуляри, щоб заховати від ультрафіолетових променів очі.

Вплив спеки на вагітність

Ні в якому разі не можна під час вагітності перегрівати організм, так що, якщо літо видалося дуже спекотним або ви полетіли у відпустку в жаркі країни, простежте за тим, щоб на вас завжди був головний убір, а одяг був вільним, тканини натуральними і світлими. Намагайтеся пити більше води.

Чи можна вагітним купатися у водоймах?

Безумовно, водні процедури рятують вагітну від перегрівання в літній час. Але до купання у водоймах варто поставитися дуже обережно, так як це може призвести до різних кишкових і шкірних інфекцій. Намагайтеся вибирати для купання тільки ті місця, які дозволені, не пірнайте і намагайтеся, щоб вода не проникла у ваш організм. Температура води для купання повинна бути не менше 20 градусів вище нуля. Якщо ви відчуєте дискомфорт або вам стане холодно, відразу виходьте на берег. При правильному дозуванні моря, сонця і спеки, ваша вагітність влітку протече без всяких ускладнень.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.