Чи безпечні фізичні навантаження під час вагітності?

Чи безпечні фізичні навантаження під час вагітності?
Чи безпечні фізичні навантаження під час вагітності?
Міф про те, що вагітну жінку треба захищати від будь-якого виду фізичних навантажень – глибока помилка. Від фізичних навантажень можна не відмовлятися, але все-таки вони не повинні бути такими інтенсивними, як у звичайному стані.

Фізичні навантаження під час роботи

За законом вагітній жінці покладається працювати до сьомого місяця вагітності, але деякі, якщо у них немає ніяких ускладнень, працюють аж до останнього місяця. Проте якщо у вас проявляються такі симптоми, поговоріть з вашим лікарем, з приводу тривалості перебування на роботі:

    ● захворювання нирок, серця, печінки і т.д.;
    ● якщо у вас були важкими перші пологи;
    ● якщо є загроза викидня;
    ● якщо у вас спостерігається передлежання плаценти;
    гестоз.

Навантаження під час поїздки в транспорті

Поїздки на громадському транспорті в період вагітності бажано скоротити до мінімуму, тому що вас можуть штовхнути або ви можете вдарити живіт при різкій зупинці, а це в свою чергу може стати причиною викидня. Дуже добре, якщо у вас є свій автомобіль, але пам’ятайте, що коли ви вагітні, ваша увага дуже слабшає і ви більше схильні до стресу.

Фізичні навантаження в побуті

Найчастіше жінка під час вагітності намагається змінити щось у своєму будинку перед народженням дитини, а це дуже часто є причиною перевантажень. Уважно ставтеся до свого здоров’я в період вагітності і не перевантажуйте організм. Також вагітним протипоказане ручне прання, так як в зігнутому стані і без того сильне навантаження на спину збільшується ще більше. В ремонті участь краще не приймати, оскільки фарби, лаки та клеї містять токсичні речовини, небезпечні для вагітних. Також ні за яких обставин не піднімайте тяжкості! І пам’ятайте, як тільки ви відчули втому – відпочиньте і, якщо є можливість, приляжте.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.