Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи безпечні фізичні навантаження під час вагітності?

Чи безпечні фізичні навантаження під час вагітності?
Чи безпечні фізичні навантаження під час вагітності?
Міф про те, що вагітну жінку треба захищати від будь-якого виду фізичних навантажень – глибока помилка. Від фізичних навантажень можна не відмовлятися, але все-таки вони не повинні бути такими інтенсивними, як у звичайному стані.

Фізичні навантаження під час роботи

За законом вагітній жінці покладається працювати до сьомого місяця вагітності, але деякі, якщо у них немає ніяких ускладнень, працюють аж до останнього місяця. Проте якщо у вас проявляються такі симптоми, поговоріть з вашим лікарем, з приводу тривалості перебування на роботі:

    ● захворювання нирок, серця, печінки і т.д.;
    ● якщо у вас були важкими перші пологи;
    ● якщо є загроза викидня;
    ● якщо у вас спостерігається передлежання плаценти;
    гестоз.

Навантаження під час поїздки в транспорті

Поїздки на громадському транспорті в період вагітності бажано скоротити до мінімуму, тому що вас можуть штовхнути або ви можете вдарити живіт при різкій зупинці, а це в свою чергу може стати причиною викидня. Дуже добре, якщо у вас є свій автомобіль, але пам’ятайте, що коли ви вагітні, ваша увага дуже слабшає і ви більше схильні до стресу.

Фізичні навантаження в побуті

Найчастіше жінка під час вагітності намагається змінити щось у своєму будинку перед народженням дитини, а це дуже часто є причиною перевантажень. Уважно ставтеся до свого здоров’я в період вагітності і не перевантажуйте організм. Також вагітним протипоказане ручне прання, так як в зігнутому стані і без того сильне навантаження на спину збільшується ще більше. В ремонті участь краще не приймати, оскільки фарби, лаки та клеї містять токсичні речовини, небезпечні для вагітних. Також ні за яких обставин не піднімайте тяжкості! І пам’ятайте, як тільки ви відчули втому – відпочиньте і, якщо є можливість, приляжте.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.