Які симптоми і ознаки у завмерлої вагітності?

Які симптоми і ознаки у завмерлої вагітності?
Які симптоми і ознаки у завмерлої вагітності?
Таке явище, як завмерла вагітність, характеризується припиненням розвитку дитини та її загибеллю. Відбувається це на термінах до 28 тижня. Причинами завмерлої вагітності можуть бути різні генетичні порушення у плода, які можуть бути викликані загостреними інфекціями або шкідливими звичками мами. Якщо таке трапляється, то найчастіше на першому триместрі.

На ранніх термінах завмерла вагітність рідко проявляється будь-якими симптомами. Трохи пізніше у вагітної жінки можуть початися сильні болі внизу живота і виділення з кров’ю. Це відбувається через те, що запліднена яйцеклітина починає відшаровуватися, іншими словами, починається викидень.

За симптом можна вважати раптове припинення відчуттів нудоти, тобто токсикозу. Також можуть перестати боліти груди або знизиться нормальна при вагітності температура. Якщо ж ваша дитина припинила розвиток на пізніх термінах, він перестає ворушитися. Жінка завжди зверне увагу на такі симптоми. Дізнатися, трапилася у вас завмерла вагітність чи ні можна наступними способами:

    ● Провести огляд у гінеколога. Лікар визначить завмерла вагітність по невідповідності розмірів матки для даного терміну;
    ● Зробити ультразвукову діагностику. На дослідженні буде видно, що у плода відсутнє серцебиття;
    ● Здати аналізи крові на ХГЛ. Рівень ХГЛ буде нижче, ніж має бути.

Якщо у вас є підозри на завмерлу вагітність, негайно зверніться до лікарні, так як симптоми не можуть вказувати на 100% викидень. Найчастіше причиною такої вагітності є нестача у жінки прогестерону, тобто гормону вагітності. Якщо ви вже стикалися з таким, то перед наступною вагітністю обов’язково здайте аналізи на гормони. Також причиною можуть бути інфекції, такі як вітрянка, віспа або краснуха.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.