У вас буде двійня

У вас буде двійня
У вас буде двійня
Статистичні дані підтверджують той факт, що останнім часом все частіше зустрічається багатоплідна вагітність і випадки народження близнюків. Зараз матусі з двома і трьома малюками вже не рідкість, і це пов’язано із збільшенням віку у породіль, у яких досить велика ймовірність народити двійню або трійню. На це впливає і факт лікування безпліддя препаратами для стимуляції росту яйцеклітини. А при екстракорпоральному заплідненні ймовірність народити двійню або трійню зростає в декілька разів. Тому, якщо у вас велика ймовірність багатоплідної вагітності, вам слід знати все про аналізи на вагітність і тому подібні процедури заздалегідь.

В очікуванні близнюків або двійнят?

Якщо у жінки запліднена яйцеклітина розділяється, прийміть наші вітання, ці два зародка-ембріона будуть однояйцевими близнятами. Набір генів у них буде однаковий, і вони будуть однієї статі і схожі один на одного абсолютно, тобто як дві краплі води. Якщо в організмі майбутньої мами розвинуться і запліднені дві яйцеклітини – світ побачать ріазнояйцевих малюків – двійнят. Такі діти будуть мати набір загальних генів як у звичайних сестер і братів, не більше 40-60%. Вони можуть бути трохи схожі, або відрізнятися кардинально, можуть народитися дівчинки або хлопчики, або різностатеві дітлахи. Багатоплідна вагітність має свої специфічні особливості як фізичні, так і психологічні, і впоратися з нелегкою ношею допоможе «Внутрішньоутробна педагогіка».

Багатоплідна вагітність і виникаючі труднощі

Ні для кого не секрет, що два малюка – подвійне навантаження для жінки, три – потрійне і так далі. Організм вагітної жінки відчуває достатні труднощі і при вагітності одним малюком, а двома або трьома і поготів. Тут, як не можна до речі, знадобляться і креми від розтяжок і поради як від них позбавитися, і різні FAQ по вагітності, всілякі поради з виношування і пологів. Невблаганна статистика свідчить, що всього 10% матусь доношують своїх малюків до покладених 40-ка тижнів. Найчастіше багатоплідні вагітності тривають менше, тому вибір пологового будинку – це вкрай важливе і термінове питання для таких крихіток. Якщо вибір пологового будинку вже зроблений і питання – «пологи з чоловіком за і проти» – вирішено позитивно, то можна приступати до комплектації тривожної сумки.

Вибір пологового будинку при багатоплідній вагітності вкрай важливий, і це підтверджують численні різні FAQ по вагітності, всілякі поради, пропонуючи розумні варіанти дій щодо вирішення проблеми. Медичний центр, на який випав ваш вибір, повинен бути обладнаний необхідною апаратурою, тому що найчастіше малюкам будуть необхідні додаткові особливі умови після пологів. Зверніть увагу на кваліфікацію медичного персоналу та наявність досвіду з виходжування малюків, що народилися раніше терміну. Залежно від положення близнюків в материнській матці, кваліфікований лікар повинен вибрати оптимальний варіант розродження.

Вагітним жінкам в очікуванні двох і більше малюків важливо знати про аналізи на вагітність і тому подібні процедури, які необхідні до зачаття і протягом всієї вагітності. Особливу увагу варто приділити змінам артеріального тиску, які можуть стати однією з причин розвитку токсикозу на пізніх термінах вагітності. Кожен кваліфікований фахівець відповість вам на питання, як використовувати вільний час в декреті при вагітності близнюками, однозначно – відпочивати. У вас після пологів навантаження збільшиться удвічі, тому варто набиратися сил, вивчати різні FAQ по вагітності, всякі поради по догляду, зростанню і вихованню близнюків. А специфіка виховання таких дітлахів істотно розрізняється, як показує вже на рівні внутрішньоутробного розвитку «Внутрішньоутробна педагогіка». Але при всіх труднощах, не варто забувати, що багатоплідна вагітність – це щастя, помножене багаторазово.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.