Як підготувати організм до вагітності?

Як підготувати організм до вагітності?
Як підготувати організм до вагітності?
Різні F.A.Q. по вагітності, всякі поради в інтернеті і на форумах, часто піднімають тему, як жінці підготувати свій організм до вагітності. Вагітність – це як олімпійські ігри, і від рівня підготовки жінки залежить як вона, її організм витримає це важке і горде випробування – підготовку до материнства і пологи. І навіть якщо ваша вагітність не запланована на найближчий час, підготовка до цього важливого етапу у вашому житті піде вам тільки на користь.

В один голос сучасна медицина і різні FAQ по вагітності, дають всілякі поради і рекомендують звернути пильну увагу на харчування. Для підвищення здатності до запліднення рекомендується більше їсти повільно переварюваних вуглеводів, наприклад, каш з овочів і цільних зерен. Варто уникати перероблених вуглеводів, макаронів і білого хліба, і взагалі подалі триматися від продуктів, які містять трансжири. Вам піде на користь скорочення продуктів, багатих насиченими жирами. Замість них чудово підійдуть продукти, що містять корисні ненасичені жири, такі як оливкова олія, риба та авокадо. Більше налягайте на рослинні білки, горіхи, квасоля і менше уваги приділяйте тваринним білкам.

Відмова від шкідливих звичок – варто \ не варто і як відмовитися?

До однієї з найбільш згубних звичок, які згубно впливають на організм майбутньої мами і вже вагітної жінки – є алкоголь. І коли жінки, які мріють про дитину, розмірковують, чи доцільна відмова від шкідливих звичок – варто \ не варто і як відмовитися, то допомогу в цій ситуації вони знайдуть у таких же матусь на форумах, а також у акушера-гінеколога. Напевно, немає більш вагомого аргументу, ніж здоров’я власної дитини. Численні дослідження з’ясували, що ще на самих ранніх термінах вагітності, ще на стадії ембріонального розвитку нестриманість в споживанні алкоголю часто призводить до розладів і патологій в організмі плода. Якщо вагітність жінки не запланована, то відмовитися необхідно негайно ж, якщо ви плануєте народити малюка, то варто споживання алкоголю скоротити до нуля, про це часто згадується на заняттях для вагітних на курсі «Внутрішньоутробна педагогіка».
Ні тривог і неспокою

Більшою мірою це стосується майбутньої вагітності, так як велика кількість інформації найчастіше часто насторожує і турбує майбутню маму. Пологи з чоловіком «за і проти», вибір пологового будинку, тренувальні перейми, ворушіння і відчуття – все це лише мала частина питань, яка хвилює вагітну жінку. До війни зі стресами і хвилюваннями слід готуватися заздалегідь і вирішувати питання в міру надходження. Вибір пологового будинку можна відкласти на пізніший термін, а якщо вас страшать лікарні і лікарі, то тему – пологи з чоловіком «за і проти» можна обговорювати з чоловіком протягом всього терміну вагітності. Позбавитися від стресів і стати більш спокійною вам допоможе йога, масаж, медитативні практики, спокійна музика, хобі та заняття спортом.

Якщо ви до вагітності вели активний спосіб життя, то вагітність – не перешкода спорту та позитиву. Курси для вагітних, «Внутрішньоутробна педагогіка», консультації лікарів, підтримка близьких – все це спрямовано на підтримку вашого психологічного здоров’я і виношування здорового малюка. Будьте активні і позитивні, і тоді ваша майбутня вагітність не принесе вам нічого, окрім радості.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.