Як куріння впливає на вагітність?

Як куріння впливає на вагітність?
Як куріння впливає на вагітність?
Якщо майбутня мама під час вагітності палить, то, як наслідки цього, у дитини можуть з народження розвинутися дуже важкі і небезпечні патології. Найпоширеніші аномалії це косоокість, клишоногість та вроджений порок серця, пахова грижа, астма, ущелина лиця. Крім того, коли ви годуєте малюка грудьми, всі отруйні речовини разом з молоком матері потрапляють в організм вашого малюка.

Вчені довели, що у народженої дитини також, швидше за все, буде в майбутньому схильність до куріння. При курінні матері, система кровообігу і нервова система дитини дуже страждають. Як наслідок, у дитини можуть розвинутися різні порушення психіки. На 40% підвищується ризик появи аутизму, виникає великий відсоток ймовірності народження дитини з хворобою Дауна, також може розвинутися такий синдром як «непосида Філ», діти з таким синдромом дуже агресивні і схильні до постійних обманів. Крім цього дітям, чиї мами під час вагітності курили, характерні такі риси, як підвищена імпульсивність, неуважність і гіперактивність.

Розумова активність дитини також страждає, часто вона буває набагато нижче, ніж у інших дітей, малюк пізніше починає читати, рахувати, також по зросту він може бути набагато нижче однолітків. Дуже серйозною причиною задуматися про куріння під час вагітності стає той факт, що у вашої дитини значно підвищується шанс до схильності до різних злочинів.

Найчастіше куріння в період вагітності призводить до народження мертвих дітей. Також куріння може бути дуже небезпечним для вагітної жінки в період виношування дитини. У вас значно підвищується загроза викидня, можуть відкритися дуже сильні вагінальні кровотечі, можлива поява як допологових, так і післяпологових ускладнень, також можуть виникнути проблеми із зачаттям дитини.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.