Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Як куріння впливає на вагітність?

Як куріння впливає на вагітність?
Як куріння впливає на вагітність?
Якщо майбутня мама під час вагітності палить, то, як наслідки цього, у дитини можуть з народження розвинутися дуже важкі і небезпечні патології. Найпоширеніші аномалії це косоокість, клишоногість та вроджений порок серця, пахова грижа, астма, ущелина лиця. Крім того, коли ви годуєте малюка грудьми, всі отруйні речовини разом з молоком матері потрапляють в організм вашого малюка.

Вчені довели, що у народженої дитини також, швидше за все, буде в майбутньому схильність до куріння. При курінні матері, система кровообігу і нервова система дитини дуже страждають. Як наслідок, у дитини можуть розвинутися різні порушення психіки. На 40% підвищується ризик появи аутизму, виникає великий відсоток ймовірності народження дитини з хворобою Дауна, також може розвинутися такий синдром як «непосида Філ», діти з таким синдромом дуже агресивні і схильні до постійних обманів. Крім цього дітям, чиї мами під час вагітності курили, характерні такі риси, як підвищена імпульсивність, неуважність і гіперактивність.

Розумова активність дитини також страждає, часто вона буває набагато нижче, ніж у інших дітей, малюк пізніше починає читати, рахувати, також по зросту він може бути набагато нижче однолітків. Дуже серйозною причиною задуматися про куріння під час вагітності стає той факт, що у вашої дитини значно підвищується шанс до схильності до різних злочинів.

Найчастіше куріння в період вагітності призводить до народження мертвих дітей. Також куріння може бути дуже небезпечним для вагітної жінки в період виношування дитини. У вас значно підвищується загроза викидня, можуть відкритися дуже сильні вагінальні кровотечі, можлива поява як допологових, так і післяпологових ускладнень, також можуть виникнути проблеми із зачаттям дитини.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.