Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Спеціальні дитячі суміші

Спеціальні дитячі суміші
Спеціальні дитячі суміші
Грамотно підібрати суміш малюкові не завжди просто, особливо якщо малюк алергік чи має проблеми з травленням. Існують спеціалізовані суміші, розроблені відповідно до особливостей організму. Деякі компоненти молочної суміші можуть викликати алергію у певної категорії дітей, наприклад, є малюки, які не переносять білка або лактози. Такі дітки потребують особливого харчування, яке не зашкодить і не викличе небажаних реакцій.

Існують спеціалізовані суміші для дітей: з лактазою недостатністю, алергіків, анемією, проблемами травної системи, для недоношених і маловагих, а також малюків з особливими захворюваннями.

Суміші при анемії

Відсоток дітей з дефіцитом заліза досить великий, тому виробники сумішей розробили спеціальне харчування, показане при анеміях. Також суміші з підвищеним вмістом заліза призначають недоношеним і слабким діткам. Зрозуміло, суміш – це не ліки від анемії, але вона допомагає залізу засвоюватися в організмі. У деяких випадках суміші з підвищеним вмістом заліза призначають для профілактики. До таких сумішей відносяться: Фрісомел, Нан, Нутрилон тощо.

Суміші при проблемах з травною системою

Деякі малюки мають недостатньо зрілу і зміцнілу травну систему. Одним з проявів цього можуть бути часті відрижки. Цю проблему не можна залишати без уваги, оскільки крім занепокоєння і плачу малюк погано набирає вагу, а в його організм не надходить достатньо необхідних поживних речовин. В такому випадку доречно підібрати казеїнову суміш або суміш з крохмалем. Її дія така, що в шлунку формується так званий згусток, який утворює в’язку масу, і перешкоджає рефлюксу. При таких проблемах з травленням допоможуть суміші Нутрилон Атірефлюкс і Семпер Лемолак. Крохмалисті суміші мають і закріплюючу дію, тому їх також призначають малюкам із слабким калом.

Для нормалізації роботи травної системи є суміші з про- чи пребіотиками: НАН кисломолочний, Нутрилон Омнео 1, Семпер Біфідус, Лактофидус і багато інших. Ці суміші містять лакто-і біфідобактерії, які благотворно впливають на мікрофлору дитячого кишечника. Призначаються малюкам при запорах, оскільки бактерії відновлюють і нормалізують функціонування травної системи. При запорах буде актуальна Семпер Біфідус – суміш з лактулозою, яка сприяє спорожненню кишечника.

При нестачі панкреатичних ферментів, порушення функцій підшлункової залози малюкам призначається суміш з мінімальною кількістю жирів – Хумана ЛП + ЦСТ або Алфаре.

Суміші для дітей з лактазою недостатністю

При лактазній недостатності кишечник дитини не справляється з розщепленням молочного цукру. Захворювання може бути вродженим або набутим. Суміші для таких малюків або не містять лактозу зовсім, або містять, але в малій кількості.

Спеціальні серії низьколактозних сумішей є у фірм: Нутрилак, Нутрилон, Хумана. Безлактозні: Енфаміл Лактофрі, Нутрилак, Нан і ін.

Суміш призначається лікарем за результатами обстеження і аналізів дитини. При нормалізації роботи кишечника доктор може перевести малюка на звичайну суміш.

Суміші для недоношених і маловагих дітей

Маловагі і недоношені малюки потребують особливого харчування, завдяки якому розвивається кісткова маса. Звичайні адаптовані суміші не відповідають всім потребам організму таких крихіток. Спеціальне ж харчування має весь комплекс вітамінів і мінералів, які повинні отримувати діти в процесі останніх місяців внутрішньоутробного розвитку. Як правило, виробники в назві позначають такі суміші словом «пре» або цифрою «0». Наприклад, Пре-Нутрилон, Пре-Нан, Хумана 0 і ін.

Будь-яка лікувальна суміш дається тільки за рекомендацією лікаря, а не за власною ініціативою. Адже при нерозумному підході лікувальним харчуванням можна навіть нашкодити здоров’ю малюка.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.