Плюси гімнастики для вагітних

Плюси гімнастики для вагітних
Плюси гімнастики для вагітних
Пологи – це досить серйозне випробування для організму будь-якої жінки. Жіночий організм за природою менш розвинений, ніж чоловічий, нервова система у жінок більш збудлива, а також він переживає постійні зміни через менструальні цикли. Гімнастика для вагітних – це найбільш підходящий і діючий спосіб для полегшення пологів і відновлення організму після них. Тому спеціальний комплекс вправ буде дуже корисний, як у період вагітності, так і після пологів. Однак рішення про заняття гімнастикою повинно бути погоджено з вашим лікарем.

Отже, можна відзначити наступні плюси гімнастики для вагітних:

У період вагітності

  ● У місяці вагітності у жінки дуже підвищується внутрішньоутробний тиск. Потрібні сильні і пружні м’язи черевного преса, щоб цей тиск стримувати. Ви можете придбати спеціальні різноманітні пояса, але було б ідеально розробити власний м’язовий корсет.
  ● Будь-яка жінка хоче бути красивою завжди! Частими і небажаними супутниками вагітності є варикоз, набряки кінцівок і розтяжки. Якщо виробити в собі звичку регулярно займатися фізичними вправами, можна зменшити ймовірність появи цього.
  ● Виконання фізичних вправ допомагає крові краще циркулювати і сприяють її притоку до всіх внутрішніх органів, що є важливим чинником у період виношування дитини. Гімнастика також покращує приплив кисню по крові до зростаючого малюка.
  ● Гімнастика для вагітних психологічно і морально готує до виношування плоду і до самих пологів. Навіть під час вправ пам’ятайте, що всі вправи ви робите і для нього теж. Перед заняттями намагайтеся зберегти позитивний настрій.
  ● Займаючись спортом під час вагітності, підсвідомо будь-яка жінка пишається своєю красою та радіє своєму здоров’ю, а це необхідно для отримання позитивних емоцій. Плюс до всього, якщо гімнастикою ви будете займатися разом з чоловіком, майбутній батько швидше усвідомлює свою роль.

У період пологів

  ● Жінки, які в період вагітності, нехай не завжди, але часом займалися гімнастикою, народжують з найменшими ускладненнями і пологи тривають менше на кілька годин.
  ● Якщо жінка робила вправи, щоб підвищити еластичність м’язів промежини і черевного преса, то це значно знижує ризик розривів під час пологів.

У післяпологовий період

  ● У багатьох жінок після пологів м’язи живота досить слабкі, що призводить до розтяжок або відвислого живота, а це, в свою чергу, часто стає причиною того, що органи опускаються.
  ● Так як життєвий тонус під час вагітності набагато нижче, то м’язовий апарат стає в’ялим. На цьому тлі дуже легко розвиваються всілякі запальні процеси статевих органів, а також з’являються розлади нервової системи.

Задумайтеся про наслідки пологів ще на перших місяцях вагітності, почніть займатися гімнастикою, щоб вам легше було прийти у форму після народження дитини. На сьогоднішній день існує маса способів тримати себе у формі, можна виконувати вправи гімнастики вдома, відвідувати особливо популярні види гімнастики – басейн або йогу, а також не забувати про корисність піших прогулянок у парках, свіже повітря корисне завжди і для всіх.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.