Народження дитини після сорока років

Народження дитини після сорока років
Народження дитини після сорока років
Сьогодні вже важко кого-небудь здивувати пологами після 30-ти, або тим більше 40-ка років. Якщо раніше пологи в такому віці вважалися пізніми, то зараз це вже вважається нормою. У наш час сучасні жінки намагаються максимально самореалізовуватися і більша їх кількість робить це досить успішно. Зараз у жінок є велика кількість можливостей в житті, і вони все частіше підходять до питання народження дитини вже тоді, коли вдалося в житті реалізувати свої мрії, отримати освіту і знайти себе в улюбленій роботі. До речі і питання – «Пологи з чоловіком – за і проти» перед такими жінками майже не встає. А це говорить про свідомий і осмислений підхід до своєї вагітності та пологів.

Однак, незважаючи на це, важливо пам’ятати і про фізіологічні особливості цього віку. З віком у жінок відбувається старіння яйцеклітини і, якщо можна так висловитися, вони стають слабше генетично. Це також і відбивається на можливості запліднення – після 30 така можливість зменшується, і збільшується можливість викиднів або всіляких хвороб, ускладнень вагітності після 40 років. Цей факт є стимулом для вивчення науки – «Внутрішньоутробна педагогіка», як можливості уникнути ускладнень при вагітності та реалізації бажання народити гармонійно розвинену особистість.

Також варто пам’ятати про те, що в такому віці складніше відновлюватися після пологів. І це не тільки – «Креми від розтяжок і як від них позбутися (розтяжок)?» – питання, що задаються найчастіше молоденькими вагітними жінками. Організм жінки у віці 30 + років володіє своїми особливостями. Саме з цієї причини породіллі потрібно бути готовою до більш довгого відновлення після пологів і мати у своєму розпорядженні час, достатній для відновного періоду після вагітності та пологів. Різні F.A.Q. по вагітності, всякі поради даються з приводу прийнятного віку для вагітності, але природа і стрімкий ритм життя вносять в цей графік свої корективи.

Незважаючи на такі складнощі, це зовсім не означає, що після 40-ка років не варто народжувати. Дуже важливо розуміти, що цей період життя вимагає особливого догляду і уваги до здоров’я, щоб мінімізувати ризик можливих негативних наслідків вагітності та пологів. Навіть вибір пологового будинку має величезне значення. Саме з цієї причини потрібно дотримуватися наступних принципів:

1. Лкарський огляд обов’язковий і при цьому він також поширюється на майбутнього батька дитини. Такого роду огляди повинні бути проведені до зачаття дитини, щоб звести до мінімуму можливі порушення. Крім того, необхідно регулярно проводити повне обстеження майбутньої мами, а також обстеження плода в процесі його внутрішньоутробного розвитку. Про аналізи на вагітність і тому подібні процедури можна уточнити в поліклініці за місцем проживання, а вибір пологового будинку слід здійснювати з особливою ретельністю.

2. Відмова від шкідливих звичок – варто \ не варто і як відмовитися. Якщо ви для себе вирішили, що вагітність для вас важливіше, то детальна інформація в інтернеті, і у фахівців стане для вас дуже корисною. Також обов’язково вести здоровий спосіб життя. Це означає, що потрібно не тільки утримуватися від шкідливих звичок (куріння, алкоголь, жирна їжа), а й також займатися спортом, виходити на прогулянки і вести активний спосіб життя. Дуже корисним буде вивчення корисної інформації, такої як «Внутрішньоутробна педагогіка».

3. Під час вагітності потрібно проходити всі необхідні процедури і виконувати всі поради та рекомендації лікарів. При необхідності корисним може бути проведення деякого часу в стаціонарі. Про аналізи на вагітність і тому подібні заходи не варто забувати і недооцінювати їх важливість.

У цілому ж, якщо ви впевнені у власному здоров’ї, заперечень з боку лікарів немає, і у вас є достатньо часу і сил, щоб спокійно пройти через всю вагітність і процес пологів, то майбутня мама не буде відчувати серйозних труднощів. Нерідко жінки, які зважилися народжувати у віці від 35 років, стають дуже відповідальними і турботливими матерями. Вони вже більш упевнено почувають себе у вихованні й турботі про дитину і здатні приймати більш зрілі рішення, на відміну від молодих матерів від 20 до 30 років. Різні FAQ по вагітності, всілякі поради, рекомендації, побажання допоможуть вам повірити в свої сили і витримати випробування вагітності з честю.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.