Коли немає токсикозу під час вагітності

Коли немає токсикозу під час вагітності
Коли немає токсикозу під час вагітності
Сьогодні багато жінок, будучи в положенні, схильні вважати, що вагітність не може протікати без токсикозу, інакше це відхилення від норми. Жінки думають, що токсикоз є прямою ознакою вагітності, її умовою чи супутником. Але важливо визнати, що вагітність цілком може проходити і без проявів токсикозу. Ранок без нудоти – цілком нормальне, хоч і рідкісне, явище. Це не вигадана казка для вагітних, а науково доведений факт. Причому, він доведений неодноразово безліччю фахівців.

Таке явище не повинно стати приводом для занепокоєння і страху – це, швидше, привід для радості вагітної жінки, адже вона може бути впевнена, що її організм не потребує додаткових вітамінів, і не стане судорожно намагатися з’ясовувати, чого ж йому не вистачає. Коли токсикоз відсутній, ви можете бути абсолютно спокійні щодо питання, як токсикоз може вплинути на розвиток плода. Та й саме банальне – адже приємно, коли ви себе прекрасно почуваєте! Мало того, коли токсикоз на ранньому терміні вагітності абсолютно відсутній, у вас не з’явиться ризик переривання вагітності. Він цілком може бути викликаний токсикозом, і, на жаль, таке дійсно трапляється. Ну, і найприємніший в цьому момент – жінка чудово почувається, у неї гарний настрій, і своєю вагітністю вона насолоджується повною мірою.

Саме в силу вищенаведених факторів і причин, дорогі жінки, ви можете бути абсолютно спокійні, якщо ваша вагітність проходить без такого явища, як токсикоз. Не хвилюйтеся даремно! Цей привід дуже незначний, тому уваги йому не потрібно приділяти абсолютно, а тим більше, переживати через нього. Будьте впевнені, що вам і вашому майбутньому малюкові нічого не загрожує. Досвідчені фахівці вважають, що якщо у майбутньої мами відсутнє таке явище, як токсикоз, то малюк всередині розвивається в повній мірі. Йому вистачає всього необхідного – вітамінів, кисню, мікроелементів. Не турбуйтеся про те, що йому може чогось не вистачати. Він щасливий, і він чекає того моменту, коли з’явиться на світ і побачиться зі своєю мамою. Тому, не витрачайте даремно свої нервові клітини, не турбуйтеся і не переживайте. Насолоджуйтесь очікуванням появи на світ вашого чада. Обов’язково бережіть себе, побільше проводите часу з близькими людьми, знаходьте час для прогулянок, і будьте щасливі в цей дивовижний період!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.