Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Коли немає токсикозу під час вагітності

Коли немає токсикозу під час вагітності
Коли немає токсикозу під час вагітності
Сьогодні багато жінок, будучи в положенні, схильні вважати, що вагітність не може протікати без токсикозу, інакше це відхилення від норми. Жінки думають, що токсикоз є прямою ознакою вагітності, її умовою чи супутником. Але важливо визнати, що вагітність цілком може проходити і без проявів токсикозу. Ранок без нудоти – цілком нормальне, хоч і рідкісне, явище. Це не вигадана казка для вагітних, а науково доведений факт. Причому, він доведений неодноразово безліччю фахівців.

Таке явище не повинно стати приводом для занепокоєння і страху – це, швидше, привід для радості вагітної жінки, адже вона може бути впевнена, що її організм не потребує додаткових вітамінів, і не стане судорожно намагатися з’ясовувати, чого ж йому не вистачає. Коли токсикоз відсутній, ви можете бути абсолютно спокійні щодо питання, як токсикоз може вплинути на розвиток плода. Та й саме банальне – адже приємно, коли ви себе прекрасно почуваєте! Мало того, коли токсикоз на ранньому терміні вагітності абсолютно відсутній, у вас не з’явиться ризик переривання вагітності. Він цілком може бути викликаний токсикозом, і, на жаль, таке дійсно трапляється. Ну, і найприємніший в цьому момент – жінка чудово почувається, у неї гарний настрій, і своєю вагітністю вона насолоджується повною мірою.

Саме в силу вищенаведених факторів і причин, дорогі жінки, ви можете бути абсолютно спокійні, якщо ваша вагітність проходить без такого явища, як токсикоз. Не хвилюйтеся даремно! Цей привід дуже незначний, тому уваги йому не потрібно приділяти абсолютно, а тим більше, переживати через нього. Будьте впевнені, що вам і вашому майбутньому малюкові нічого не загрожує. Досвідчені фахівці вважають, що якщо у майбутньої мами відсутнє таке явище, як токсикоз, то малюк всередині розвивається в повній мірі. Йому вистачає всього необхідного – вітамінів, кисню, мікроелементів. Не турбуйтеся про те, що йому може чогось не вистачати. Він щасливий, і він чекає того моменту, коли з’явиться на світ і побачиться зі своєю мамою. Тому, не витрачайте даремно свої нервові клітини, не турбуйтеся і не переживайте. Насолоджуйтесь очікуванням появи на світ вашого чада. Обов’язково бережіть себе, побільше проводите часу з близькими людьми, знаходьте час для прогулянок, і будьте щасливі в цей дивовижний період!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.