Що робити при набряках в період вагітності?

Що робити при набряках в період вагітності?
Що робити при набряках в період вагітності?
Набряклість є частим супутником другої половини вагітності. Для контролювання появи набряків слід вжити таких заходів:

    ● нормалізувати споживання рідини. Була думка, що набряки пов’язані з порушеннями роботи сечовивідної системи і нирок, але насправді вагітність – це період, коли навантаження на організм збільшується в багато разів. Тому й сечовидільна, і судинна системи дуже страждають. Якщо у вас з’явилися набряки, не відкладайте візит до лікаря, який призначить вам всі необхідні аналізи і призначить вам правильне лікування. Якщо ніяких порушень у вашому організмі лікар не виявить, то тоді рекомендується пити більше рідини, а саме від 1,5 до трьох літрів на добу.
    ● дотримуватися дієти. Намагатися не вживати солону, гостру, копчену або жирну їжу. Також не можна вживати вуглеводи, кофеїн, спеції. Краще замінювати їх фруктовими салатами.
    ● вживати спеціальні сечогінні засоби. Якщо дієта вам не допомагає, лікар пропише вам препарат конефрон або призначить фітотерапію. Для посилення сечогінного ефекту можете використовувати натуральні сечогінні засоби типу натурального морсу з журавлини, компот із сухофруктів. Гарбуз також є сечогінним продуктом.
    ● ведіть активний і рухливий спосіб життя. щоб уникнути появи набряклості стежте за тим, щоб ви завжди були в тонусі. Щодня намагайтеся давати організму навантаження, але не перестарайтеся. Побільше гуляйте в парках, біля водойм, дихайте свіжим повітрям. Прогулянки крім запобігання набряків також насичують ваш організм киснем, який необхідний малюкові. Обов’язково займіться гімнастикою для вагітних і не забувайте спостерігатися у лікаря.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.