Коли і чому підвищений тиск в період вагітності?

Коли і чому підвищений тиск в період вагітності?
Коли і чому підвищений тиск в період вагітності?
У разі якщо артеріальний тиск підвищується на 20-му тижні і більше через вагітність, у жінки спостерігається гіпертонія. Якщо ж тиск у вас був підвищеним під час перебігу всієї вагітності, значить у вас гіпертонічна хвороба, яка ніяк не пов’язана з вагітністю. Підвищеним тиском вважається 140/90 або вище. Тиск у період вагітності підвищується досить часто, приблизно в кожних 10 випадках. Це може бути пов’язано із зайвою вагою.

Зазвичай підвищений артеріальний тиск у період вагітності не доставляє матері яких-небудь серйозних проблем і не викликає аномалій у дитини. Але, все-таки, на більш пізніх термінах високий артеріальний тиск може впливати на функціональність плаценти. Погана робота плаценти може негативно позначитися на зростанні малюка, так як він не отримує достатню кількість кисню і не отримує потрібну йому кількість поживних речовин. Порушення роботи плаценти у зв’язку з підвищеним тиском називається переклампсією.

Зазвичай для виявлення цього захворювання призначають аналіз сечі на виявлення в ній білка. Якщо в сечі присутній білок, значить у вас переклампсія. Також ймовірність цього захворювання збільшується у зв’язку з надмірною вагою. Найголовніше, вчасно виявити цю хворобу, щоб потім перебувати під наглядом лікаря. Сильно підвищений артеріальний тиск може бути причиною для госпіталізації, де вам призначать медикаменти, що знижують тиск, при цьому безпечні для дитини.

Якщо до вагітності у вас не було випадків підвищення тиску, то до 12-го тижня у вас все повинно пройти. Якщо ж тиск не падає і після, то, ймовірно, у вас хронічна гіпертензія. Ваш лікар повинен вам призначити ліки, що підтримують артеріальний тиск стабільним.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.