Фізична активність під час вагітності?

Фізична активність під час вагітності?
Фізична активність під час вагітності?
Вагітні часто задають питання про можливість занять спортом при вагітності. Крім хвилювань з приводу появи довгоочікуваного малюка, всі вагітні жінки на собі відчувають незвичні, некомфортні і дивні зміни у своєму організмі і тілі. Якщо до вагітності ви вели активний спосіб життя, то на різних форумах медики і досвідчені матусі рекомендують підтримувати фізичну форму, але вже з більш легкими навантаженнями, і одностайно стверджують, що спорт під час вагітності піде на користь і мамі, і малюкові.

Больові відчуття в круглих зв’язках

Ви вже не працюєте, у вас з’явилося багато вільного часу, а до пологів ще цілих 2 місяці. Як використовувати вільний час в декреті? Звичайно ж, займатися спортом, ходити на курси для вагітних і вивчати корисну літературу. Але іноді, на пізніх термінах вагітності при різких рухах або підняттях колін виникає гострий, або тривалий тупий біль внизу живота. Всьому причиною круглі зв’язки, які, оточуючи матку в області таза, сильно розтягуються, утримуючи прибуваючу вагу. Позбутися від дискомфорту допоможе компресійна стрічка для вагітних.

Невідомий раніше висип

Під час вагітності організм жінки виробляє велику кількість гормонів, від чого її шкіра стає особливо чутливою. З цієї причини може виникати реакція на речі, які раніше нічого подібного не викликали, наприклад, це можуть бути нові прикраси, одяг з певного виду тканин, певні ліки, сусідський собака і так далі. Ці та багато інших факторів можуть стати причиною появи невідомої раніше висипки. Існують також види висипу на шкірі, що з’являються саме під час вагітності.

Як використовувати вільний час в декреті і уникати неприємних шкірних висипань? Варто брати до уваги, що деякі вправи викликають посилене потовиділення і це може стати причиною появи висипки. Щоб виключити можливість подібної шкірної реакції змініть вид вправ, наприклад на плавання. Якщо неприємні симптоми не проходять зі зміною фізичної активності, зверніться до фахівця, який зможе підібрати вам ліки спеціально для вагітних, а також не тільки розповість про креми від розтяжок і як від них позбутися (розтяжок) але і підтримає морально. Висип – не причина відмовлятися від фізичної активності під час вагітності, адже спорт – це саме те, що благотворно діє на весь організм майбутньої мами.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.