Чи можна соду і оцет під час вагітності

Чи можна соду і оцет під час вагітності
Чи можна соду і оцет під час вагітності
Почнемо з соди. Найчастіше вона використовується в якості розпушувача для тіста в борошняних виробах, але не варто забувати і те, що її люблять застосовувати в народній медицині. І якщо її присутності в випічці вагітним боятися не варто, то в будь-якому іншому вигляді нею краще не зловживати.

Соду активно використовують при простудних захворюваннях: нею полощуть горло, її розчиняють в молоці і п’ють, як засіб від кашлю, промивають ніс. Під час вагітності не варто уповати на народні методи, дільничний лікар обов’язково випише більш ефективні ліки. Промивання і полоскання содою не шкідливі, важливо за таким лікуванням не пропустити серйозні захворювання, наприклад, ангіну.

Ще одна поширена думка свідчить, що сода допомагає від печії. Але це помилка. Знімати напад печії содою можна – це може спричинити тільки посилення неприємних відчуттів.

Оцет під час вагітності

Тепер поговоримо про оцет. Категорично не рекомендується вагітним вживати продукти з оцтом столовим. Чесно сказати, людям і не в цікавому положенні краще подібні страви виключити з раціону. А під час вагітності гострий оцет не тільки викличе спрагу, але і може спровокувати анемію у майбутньої мами.

Якщо дуже вже хочеться заправити салат кисленьким, то варто взяти оцет яблучний. У невеликих кількостях він буде навіть корисний. Ключові слова: «в невеликих кількостях». Якщо вагітна з оцтом переборщить, то може отримати печію, подразнення стравоходу і навіть руйнування зубної емалі.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.