Енцефалопатія вагітних і її прояви

Енцефалопатія вагітних і її прояви
Енцефалопатія вагітних і її прояви
Вагітність – сама чудова подія в житті будь-якої жінки, але разом з щастям і ейфорією приходить і усвідомлення великої відповідальності за зростаючу дитину, що розвивається всередині, яка ще така беззахисна і вразлива. І саме мама більшою мірою повинна бути протягом усього періоду вагітності розсудливою і зібраною. Але, як не дивно, саме цей період життя жінки відрізняється суттєвими і несподіваними змінами – загальмованістю, дурістю і неуважністю. І дивним стає бачити організовану і відповідальну жінку, яка забула про важливу зустріч, про аналізи на вагітність і тому подібні заходи, що втрачає телефони, ключі і важко розуміє елементарні речі.

Це не привід для занепокоєння, а скоріше норма, і навіть медицина для такого явища придумала неофіційну назву – «енцефалопатія вагітних». Вагітним жінкам не варто лякатися подібного стану, так як він властивий всім без винятку жінкам під час вагітності і відрізняється специфічними симптомами.

    ● По-перше, вагітні жінки відрізняються повільністю. Для них стає скрутним приймати рішення, які до вагітності не викликали труднощів. Наприклад, звична робота не виконується колишніми темпами, а заучування матеріалу вимагає більшого часу і навіть вибір пологового будинку стає проблемою, що вимагає часу і сил.
    ● По-друге, виникають труднощі з концентрацією і загальмованість реакцій. Швидше виснажується увага, досить складно зосередитися на знайомій роботі, знижується швидкість реакції, що може навіть викликати труднощі з водінням автомобіля.
    ● По-третє, аналітичне мислення послаблено, а логічне постійно дає збої. Будь-яка інформація, навіть така важлива, як відмова від шкідливих звичок – варто \ не варто і як відмовитися, обробляється насилу. Розумовий процес замінюється емоційним, і вирішення питання – пологи з чоловіком «за і проти», перетворюється в істерику, капризи і сльози.
    ● У четвертих, практично в усьому проявляється забудькуватість, і це поширюється практично на всі області, навіть на звичні і буденні, не кажучи вже про нові, незвичні і важливі, про аналізи на вагітність і тому подібні процедури і заходи. А забути придбати в магазині необхідні товари для вагітної жінки – звична справа.

Фахівці вважають причиною виникнення таких симптомів гормональні зміни, і тому перші ознаки в тій чи іншій мірі проявляються вже з настанням вагітності. Кожен організм індивідуальний, тому подібні дивацтва можуть проявлятися і тривати по-різному. Декому вдається позбутися від періоду «дурості» вже після другого триместру, а деякі страждають більш тривалий час, можливо, до закінчення вигодовування грудьми. Багатьом вдається пройти через легку форму «енцефалопатії вагітних», і вони продовжують ефективно працювати і навчатися, досягаючи непоганих результатів, так як турбота про дитину є поштовхом до саморозвитку. Тому вагітні активно поповнюють запас знань не лише з тем – «Креми від розтяжок і як від них позбутися (розтяжок)», а і активно вивчають матеріали – «Внутрішньоутробна педагогіка».

Але абсолютно всі жінки не відчувають занепокоєння з приводу свого стану, вони відчувають себе досить комфортно, так як впадаюча в подібний стан жінка з втратою розуму, втрачає ще й критичність. Вона легко і невимушено відноситься до навколишнього світу, а її нешкідливі і милі витівки і вибрики не викликають роздратування, а тільки піднімають настрій. Не варто турбуватися з цього приводу і бізнес-леді, а також відповідальним працівницям, так як загальмованість і неуважність – стан тимчасовий і досить швидко проходить.

Немає необхідності панікувати, переживати і турбуватися. Вибір пологового будинку довірте близьким, а питання – пологи з чоловіком «за і проти», відкладіть до кращих часів. Психологи впевнені, і це підтверджує «Внутрішньоутробна педагогіка», що вагітні жінки повинні бути вдячні природі за такий правильний і грамотний пристрій психіки жінки. Адже все відбувається не просто так і цьому стану є розумне пояснення. Прояв енцефалопатії дає можливість захистити вагітну жінку від негативної інформації, непотрібних стресів, критики і розмов, ризикованих вчинків і дозувати серйозне навантаження на нервову систему. І найкраще в цей період виходить радіти і жити на благо дитини.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.