Що необхідно взяти в пологовий будинок для молодої породіллі

Що необхідно взяти в пологовий будинок для молодої породіллі
Що необхідно взяти в пологовий будинок для молодої породіллі
Розглянемо список речей для молодої породіллі, які потрібно взяти в пологовий будинок і які їй дуже знадобляться після пологів:

  ● Просторі бавовняні нічні сорочки або піжами, кілька штук.
  ● Одноразові трусики для пологового будинку, візьміть одну упаковку, в ній зазвичай буває 5-7 штук. Якщо таких ви не знайдете, купіть звичайні, бавовняні.
  ● Одяг, який ви зможете надіти, щоб вийти на вулицю. Якщо на дворі зима, одяг має бути теплим, щоб ви не захворіли. Якщо це літо, візьміть легкий одяг.
  ● Теплі шкарпетки. Вони вам знадобляться навіть влітку, так як багато породілль відчувають озноб після пологів.
  ● Товсті прокладки. В аптеках можна знайти спеціальні прокладки після пологів. Вам знадобиться 2-3 упаковки.
  ● Засоби для особистої і інтимної гігієни. Вам обов’язково знадобляться: гель для душу, мочалка, шампунь, бальзам, рідке мило для рук. А також засоби для порожнини рота: щітка і паста. Візьміть крем для рук і для обличчя, гребінець і гумку для волосся. М’який туалетний папір, вологі серветки.
  ● Рушники – для душу і для рук. Можете взяти ще один – великий рушник, з яким ви будете ходити на прийом до лікаря.
  ● Якщо у вас є можливість, придбайте прокладки для грудей, які мають властивість вбирати надлишки молока. Через пару днів після пологів молока у вас значно додасться, а якщо у вас соски слабкі, воно буде витікати на ваш одяг. Спеціальні підкладки перетворюють витікаюче молоко в гель, тим самим захищаючи породіллю від незручностей. Купувати слід ті прокладки, які коштують дорожче. І міняти їх потрібно з періодичністю кожні 4 години.
  ● Спеціальний крем для сосків. Він потрібен для того, щоб у вас на сосках не з’явилося тріщин після годування грудьми. Якщо у вас з’являться тріщини, вам буде нестерпно боляче годувати малюка, а годувати його доведеться. Так що купуйте якісний крем, щоб годування для вас не стало тортурами.
  ● Бюстгальтер для годування грудьми з тих, що дозволяють легко вивільнити груди для годування. Купуйте такі бюстгальтери заздалегідь, кілька штук.
  ● Післяпологовий бандаж.
  ● Пакети для сміття.
  ● Спеціальний лактогонний чай.
  ● Молоковідсмоктувач. Він вам знадобиться тільки в тому випадку, якщо у вас буде дуже багато молока. Так що не потрібно купувати його заздалегідь, він може не знадобитися.
  ● Гроші. Якщо вам терміново щось знадобиться, у вас буде можливість вийти в найближчі аптеки і магазинчики, щоб там купити все необхідне.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.