Чи можна вагітним приймати Дицинон

Чи можна вагітним приймати Дицинон
Чи можна вагітним приймати Дицинон
Дицинон – препарат групи гемостатиків, основна дія якого полягає в посиленні згортання крові. Під час вагітності кров’янисті виділення – застережливий симптом, який вимагає термінового звернення до лікаря, оскільки зволікання в терапії може стати причиною порушення стану плода, а іноді і його загибелі.

Фармакологічні властивості

Дицинон в своєму складі містить етамзілат натрію. Ця речовина має безпосередній вплив на першу ланку гемостазу: судини в місці пошкодження спазмуються, тромбоцити починають швидше склеюватися, утворюючи первинний тромб і закупорюючи їм ділянку пошкодженої стінки капіляра.

В акушерстві Дицинон може призначатися не тільки безпосередньо при виникненні кровотечі, але і в профілактичних цілях. Патологічного впливу препарату на стан плода не доведено. Варто враховувати, що у разі виникнення кровотечі потенційна користь препарату вище, ніж вірогідність розвитку змін в період після хвороби.

Показання

    • Загроза переривання вагітності.
    • Відшарування плаценти, хоріона.
    • Мікроангіопатія.

Спосіб застосування

Під час вагітності Дицинон приймають частіше в таблетованій формі. Добова доза становить 1,5 грама препарату. У профілактичних цілях доза не повинна перевищувати 1 грам. Часто при загрозі переривання вагітності зберігаюча терапія включає також заспокійливі, спазмолітичні препарати і суворий постільний режим.

Протипоказання

АналогиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.