Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Можна приймати Етамзилат під час вагітності

Можна приймати Етамзилат під час вагітності
Можна приймати Етамзилат під час вагітності
Етамзилат відомий багатьом дівчатам препарат. Його часто використовують при рясній менструації і для скорочення тривалості критичних днів. Після зачаття, особливо в перші місяці, жінка може зіткнутися з кровотечами або кровомазанням із статевих шляхів, які найчастіше свідчать про порушення з боку плаценти і плода.

Фармакологічні властивості

Етамзилат натрію є активною речовиною препарату. Його основна дія – гемостатичний ефект, тобто здатність зупиняти кровотечу за рахунок посилення «склеювання» тромбоцитів, зміцнення стінок судин і забезпечення звуження їх просвіту. Після внутрішньом’язового введення активна речовина починає діяти вже через 15 хвилин, а при використанні таблеток – через 1 годину.

Не проводені дослідження не доводять безпеку препарату або тератогенну дію на плід, тому однозначно прогнозувати вплив Етамзилату неможливо. Однак у медичній практиці не зафіксовані чіткі причинно-наслідкові зв’язки між прийомом препарату та розвитком ускладнень з боку плода, тому в даний час Етамзилат широко використовується в акушерській практиці.

Показання

    • Маточна кровотеча.
    • Загроза переривання вагітності.

Спосіб застосування

Разовий прийом становить 0,5 г, далі приймають по 0,25 г кожні 4-6 годин. Тривалість прийому обов’язково повинен встановлювати лікар. Часто для швидкого досягнення ефекту таблетована форма препарату в першу добу може бути замінена на ін’єкційну.

Протипоказання

АналогиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.