Огляд тестів на вагітність і як вибрати

Огляд тестів на вагітність і як вибрати
Огляд тестів на вагітність і як вибрати
Робочий тиждень пролетів непомітно. Коли вже було згадати про себе. І раптом з’ясовується, що згідно календарику менструація повинна була прийти ще два дні тому. Невже вагітність?

Щоб переконається в тому, що затримка місячних не випадкова, треба провести тест. Яку ж тест-систему використовувати, враховуючи велику наявність різних варіантів в аптеках?

Які бувають варіанти тестів на вагітність в аптеках?

1. Frautest Express

Frautest Express
Frautest Express
Тест-система від німецького виробника має гарну чутливість і має невисоку ціну. Саме цей варіант найпростіше знайти в аптеках. Для діагностики слід виконати наступні дії:

  – Після вилучення стрип-тесту, треба занурити смужку в посудину з ранковою сечею на 10-15 секунд.

  – Оцінити результат через 5 хвилин, причому прояв другої смуги навіть з відстрочкою слід розцінювати як позитивний тест.

Крім простого і доступного експрес-тесту можна придбати інші варіанти німецького виробника Frautest – Double Control, Expert, Comfort. Використання цих тестів дозволить впевнено відповісти на запитання про наявність чи відсутність вагітності.

2. Evitest Plus

Evitest Plus
Evitest Plus
Ще один виробник з Німеччини забезпечує кожного покупця різними варіантами діагностичних систем. Найпростіший варіант Evitest One нічим не відрізняється від вищеописаного тесту. Evitest Plus представлений двома стрипами, що дає можливість перевірити ще раз перший результат через 1-2 дні. Алгоритм використання наступний:

  – Звичайним способом виконати перший тест.

  – Вранці на другий день за допомогою додаткового стрипа провести ще один тест.

  – Якщо обидва варіанти позитивні, то це на 100% гарантує наявність вагітності.

  – Якщо перший сумнівний або негативний, а другий – позитивний, то висока ймовірність наявності вагітності, тому що за цей час концентрація ХГЛ в сечі зросла, і реакція на це проявилася.

3. ClearBlue

ClearBlue
ClearBlue
Європейська компанія з головним офісом у Женеві пропонує можливість в максимально зручних умовах і з хорошою ймовірністю провести тест-діагностику. Цифрову тест-систему треба просто піднести до сечі в процесі сечовипускання, що дуже зручно. А точність не тільки в появі позитивного або негативного результату, а й у вказівці терміну вагітності. Виконувати процедуру потрібно таким чином:

  – Звільнивши край приладу від ковпачка, треба піднести діагностичний край до струменя або занурити в посудину з сечею.

  – Почекати не більше трьох хвилин.

  – Дізнатися результат по цифровому індикаторному віконечку на приладі, де можливі два варіанти – плюс чи мінус, причому при першому варіанті прилад вкаже термін вагітності в тижнях.

4. Lady-Test-C

Lady-Test-C
Lady-Test-C
Канадський виробник діагностичних тестів допомагає жінкам з високою ступінню достовірності дізнатися про наявність вагітності. Використовуючи різні варіанти тест-систем, можна при мінімальній затримці менструації перевірити сечу на наявність гормону, який з’являється в організмі тільки при вагітності. Зокрема, це відноситься до тест-касети Lady-Test-C, використовувати яку треба таким чином:

  – Після вилучення касети з упаковки, покласти її на рівну поверхню.

  – Взяти піпетку з набору, який додається до тест-системи, і набрати трохи сечі.

  – Додати кілька крапель в спеціальне кругле віконце.

  – Дізнатися результат тесту можна через кілька хвилин за кількістю смужок, що проявилися в прямокутному віконці приладу: за наявності двох смуг результат є позитивним.

Що треба знати при виборі діагностичного тесту?

1. Чутливість

Будь-яка тест-система реагує на концентрацію ХГЛ, який з’являється в крові і сечі жінки при зародженні нового життя. Концентрація в крові і, відповідно, в сечі – поняття динамічне: з моменту зачаття з кожним днем величина ХГЛ повільно наростає. Тому від чутливості тест-систем залежить, як швидко і наскільки точно зреагує тест при вагітності. Оптимально, щоб тест-система змогла визначати найменшу концентрацію ХГЛ в сечі.

2. Точність

Абсолютної впевненості жоден тест дати не може, тому що можливі як помилково негативні, так і хибнопозитивні результати. Більш точно діагностувати вагітність можна під час візиту до лікаря-гінеколога.

3. Зручність

Частину діагностичних тестів можна використовувати в будь-який час дня, але для деяких тест-смужок потрібна сеча, яка накопичилася за ніч. Для частини жінок, які гидують збором сечі в посудину, більш зручним є струменевий тест. Крім цього, оцінка результату не повинна викликати сумнівів в інтерпретації: поява на цифровому моніторі результату з чітким зазначенням терміну вагітності є найбільш оптимальним варіантом тесту. У той час як сіра і не виражена друга смужка часто дає жінці помилкову надію.

Можливість виконати тест на вагітність дозволяє жінці за наявності затримки менструації і ще до відвідування лікаря дізнатися про зміни в організмі. Використання простого і доступного методу зараз стало нормою, причому в більшості випадків лікар запитає жінку, чи проводила вона тест і який результат, тому що це істотно впливає на діагноз, який поставить лікар.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.