Чи безпечно використовувати Стрепсілс під час вагітності

Чи безпечно використовувати Стрепсілс під час вагітності
Чи безпечно використовувати Стрепсілс під час вагітності
Стрепсілс – препарат місцевої дії, що володіє антибактеріальним, протимікробним і протигрибковим ефектом. При виникненні болю і першіння в горлі, появі афт або інших грибкових уражень слизової ротової порожнини, у жінки може виникнути питання з приводу безпеки використання Стрепсілсу під час вагітності.

Фармакологічні властивості

Стрепсілс – комбінований препарат, активний по відношенню до більшості бактерій і грибків. Основним компонентом препарату є амілметакрезол – речовина з протимікробним ефектом, який чинить місцеву дію і всмоктується в кров тільки в слідових концентраціях. До додаткових складових відносяться дихлорбензиловий спирт, що надає препарату протизапальний ефект, і смакові добавки.

Крім антисептичної дії Стрепсілс володіє слабким місцевим знеболюючим ефектом, що робить можливим його використання при болях у горлі, а також полегшення больового симптому при стоматиті порожнини рота.

Стрепсілс випускається у вигляді льодяників з різними натуральними добавками, які надають м’який приємний смак.

Компоненти Стрепсілс надають тільки місцеву дію, тому для дитини вони безпечні. Проте варто уникати льодяників з м’ятним смаком, оскільки ментол здатний несприятливо впливати на стан плода.

Показання

    • Тонзиліт.
    • Стоматит.
    • Фарингіт.

Способи застосування

Льодяники Стрепсілсу розсмоктуються до повного розчинення кожні 3 години. Максимальна кількість льодяників на добу може становити 8штук.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.