Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи безпечно використовувати Стрепсілс під час вагітності

Чи безпечно використовувати Стрепсілс під час вагітності
Чи безпечно використовувати Стрепсілс під час вагітності
Стрепсілс – препарат місцевої дії, що володіє антибактеріальним, протимікробним і протигрибковим ефектом. При виникненні болю і першіння в горлі, появі афт або інших грибкових уражень слизової ротової порожнини, у жінки може виникнути питання з приводу безпеки використання Стрепсілсу під час вагітності.

Фармакологічні властивості

Стрепсілс – комбінований препарат, активний по відношенню до більшості бактерій і грибків. Основним компонентом препарату є амілметакрезол – речовина з протимікробним ефектом, який чинить місцеву дію і всмоктується в кров тільки в слідових концентраціях. До додаткових складових відносяться дихлорбензиловий спирт, що надає препарату протизапальний ефект, і смакові добавки.

Крім антисептичної дії Стрепсілс володіє слабким місцевим знеболюючим ефектом, що робить можливим його використання при болях у горлі, а також полегшення больового симптому при стоматиті порожнини рота.

Стрепсілс випускається у вигляді льодяників з різними натуральними добавками, які надають м’який приємний смак.

Компоненти Стрепсілс надають тільки місцеву дію, тому для дитини вони безпечні. Проте варто уникати льодяників з м’ятним смаком, оскільки ментол здатний несприятливо впливати на стан плода.

Показання

    • Тонзиліт.
    • Стоматит.
    • Фарингіт.

Способи застосування

Льодяники Стрепсілсу розсмоктуються до повного розчинення кожні 3 години. Максимальна кількість льодяників на добу може становити 8штук.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.