Чи безпечний Фурацилін (Нітрофурал) для вагітних

Чи безпечний Фурацилін (Нітрофурал) для вагітних
Чи безпечний Фурацилін (Нітрофурал) для вагітних
Фурцілін – протимікробний і антибактеріальний препарат, який використовується зовнішньо для обробки ран або полоскання ротової порожнини. За період вагітності жінка може зіткнутися з проблемами лікування фурункулів, ангіни, кон’юнктивіту і інших гнійних захворювань. Вагітним використовувати антибактеріальні препарати не рекомендує, а який вплив на вагітність Фурациліну?

Фармакологічні властивості

Нітрофурал – активна речовина Фурациліну призводить до зміни білкових структур мембрани патогенних мікроорганізмів, що призводить до їх загибелі. Фурацилін активний по відношенню до широкого спектру бактерій, у тому числі і стафілококам, сальмонелам, клостридії та збудників дизентерії.

Під час вагітності Фурацилін рекомендується приймати тільки місцево. Для цього можна використовувати мазі, аерозолі, таблетки для приготування розчинів для промивання ран або полоскання горла і носової порожнини. При такому способі використання Нітрофурал залишається безпечним для вагітної та майбутньої дитини.

Показання

    • Зовнішньо Фурацилін використовується при гнійних захворюваннях шкіри і слизових оболонок: кон’юнктивіт, блефарит, ангіна, зовнішній отит, стоматит.
    • Всередину приймати Фурацилін при вагітності варто лише після консультації лікаря. Показанням для цього є дизентерія, сальмонельоз.

Способи застосування

Для зовнішнього використання застосовують готові спиртові розчини Фурациліну або готують водні розчини самостійно, розчинивши таблетку препарату в 100 мл води.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.