Чи можна Пімафуцин при вагітності?

Чи можна Пімафуцин при вагітності?
Чи можна Пімафуцин при вагітності?
Під час вагітності практично кожна жінка стикається з проблемою молочниці. Фізіологічне ослаблення імунітету призводить до посилення активності патогенної флори, до якої також належать і кандиди. Пімафуцин – протигрибковий антибіотик, активний щодо багатьох різновидів грибів. Але чи можна під час вагітності використовувати Пімафуцин?

Фармакологічні властивості

Пімафуцин – антибіотик групи макролідів, активною речовиною якого є натаміцин – речовина, що надає потужну фунгіцидну дію. Його механізм дії заснований на руйнуванні мембран дріжджових кандид, що призводить до їх загибелі.

Випускається Пімафуцин в таблетованій формі, у вигляді крему і вагінальних свічок. Останні дві форми рекомендовані для лікування вагінального кандидозу, за рахунок високої активності препарату безпосередньо в місці запалення.

Натаміцин не всмоктується в слизовв піхви, не проникає в загальний кровотік, тому негативного впливу на дитину в утробі не надає. Саме тому Пімафуцин є одним з найбільш ефективних і безпечних препаратів від молочниці під час вагітності.

Показання

    • Кандидозні вульвовагініти.
    • Грибкові захворювання шкіри.
    • Кандидоз органів ШКТ.

Спосіб застосування

При кандидозі піхви використовують Пімафуцин в свічках, вводячи по 1 супозиторії перед сном. Курс лікування залежить від активності патологічного процесу, але в середньому повинен тривати до 6 днів.

При системному кандидозі рекомендується поєднувати крем або супозиторії з таблетованою формою препарату.

Протипоказання

Аналоги

    • Натаміцин;
    • Прімафунгін.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.