Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна Пімафуцин при вагітності?

Чи можна Пімафуцин при вагітності?
Чи можна Пімафуцин при вагітності?
Під час вагітності практично кожна жінка стикається з проблемою молочниці. Фізіологічне ослаблення імунітету призводить до посилення активності патогенної флори, до якої також належать і кандиди. Пімафуцин – протигрибковий антибіотик, активний щодо багатьох різновидів грибів. Але чи можна під час вагітності використовувати Пімафуцин?

Фармакологічні властивості

Пімафуцин – антибіотик групи макролідів, активною речовиною якого є натаміцин – речовина, що надає потужну фунгіцидну дію. Його механізм дії заснований на руйнуванні мембран дріжджових кандид, що призводить до їх загибелі.

Випускається Пімафуцин в таблетованій формі, у вигляді крему і вагінальних свічок. Останні дві форми рекомендовані для лікування вагінального кандидозу, за рахунок високої активності препарату безпосередньо в місці запалення.

Натаміцин не всмоктується в слизовв піхви, не проникає в загальний кровотік, тому негативного впливу на дитину в утробі не надає. Саме тому Пімафуцин є одним з найбільш ефективних і безпечних препаратів від молочниці під час вагітності.

Показання

    • Кандидозні вульвовагініти.
    • Грибкові захворювання шкіри.
    • Кандидоз органів ШКТ.

Спосіб застосування

При кандидозі піхви використовують Пімафуцин в свічках, вводячи по 1 супозиторії перед сном. Курс лікування залежить від активності патологічного процесу, але в середньому повинен тривати до 6 днів.

При системному кандидозі рекомендується поєднувати крем або супозиторії з таблетованою формою препарату.

Протипоказання

Аналоги

    • Натаміцин;
    • Прімафунгін.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.