Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи безпечний Лідокаїн під час вагітності

Чи безпечний Лідокаїн під час вагітності
Чи безпечний Лідокаїн під час вагітності
Найбільш часто Лідокаїн використовується як знеболюючий препарат, рідше – для лікування порушення серцевого ритму. Під час вагітності частіше жінки стикаються з проблемою лікування зубів з анестезією, де через доступність препарату як анестетика використовують Лідокаїн. У жінки, звичайно, виникає питання з приводу безпеки його використання в різні терміни вагітності.

Фармакологічні властивості

Лідокаїн відноситься до груп знеболюючих і антиаритмічних препаратів. При порушеннях ритму серця лікування повинно проводити виключно кардіолог. У стоматології і в інших розділах медицинив я кості знеболюючого препарату Лідокаїн може використовуватися у вигляді розчину, спрею або гелю.

Фармакологічна дія Лідокаїну заснована на регулюванні натрієвих каналів, підвищенні порога сприйнятливості і зниженні збудливості нервових закінчень. Через здатність проникати через плаценту і в грудне молоко даний препарат варто акуратно використовувати в першій половині вагітності і під час лактації. У вигляді спрею лідокаїн дозволений в будь-якому триместрі.

Показання до застосування

    • Анестезія при гінекологічних, стоматологічних, отоларінгічних маніпуляціях, а також малих хірургічних операціях.
    • Порушення ритму серця: шлуночкові аритмії, екстрасистоли.

Способи застосування

Дозування і кратність використання препарату повинен призначати тільки лікар.

Протипоказання

Аналоги

    • Екокаін;
    • Луан.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.