Чи безпечний Лідокаїн під час вагітності

Чи безпечний Лідокаїн під час вагітності
Чи безпечний Лідокаїн під час вагітності
Найбільш часто Лідокаїн використовується як знеболюючий препарат, рідше – для лікування порушення серцевого ритму. Під час вагітності частіше жінки стикаються з проблемою лікування зубів з анестезією, де через доступність препарату як анестетика використовують Лідокаїн. У жінки, звичайно, виникає питання з приводу безпеки його використання в різні терміни вагітності.

Фармакологічні властивості

Лідокаїн відноситься до груп знеболюючих і антиаритмічних препаратів. При порушеннях ритму серця лікування повинно проводити виключно кардіолог. У стоматології і в інших розділах медицинив я кості знеболюючого препарату Лідокаїн може використовуватися у вигляді розчину, спрею або гелю.

Фармакологічна дія Лідокаїну заснована на регулюванні натрієвих каналів, підвищенні порога сприйнятливості і зниженні збудливості нервових закінчень. Через здатність проникати через плаценту і в грудне молоко даний препарат варто акуратно використовувати в першій половині вагітності і під час лактації. У вигляді спрею лідокаїн дозволений в будь-якому триместрі.

Показання до застосування

    • Анестезія при гінекологічних, стоматологічних, отоларінгічних маніпуляціях, а також малих хірургічних операціях.
    • Порушення ритму серця: шлуночкові аритмії, екстрасистоли.

Способи застосування

Дозування і кратність використання препарату повинен призначати тільки лікар.

Протипоказання

Аналоги

    • Екокаін;
    • Луан.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.