Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Безпека та безпечний секс під час вагітності

Безпечний секс під час вагітності
Безпечний секс під час вагітності
Переважна більшість подружніх пар нашої країни вважають, що секс під час вагітності – це якесь збочення або спосіб позбутися дитини. Насправді ж все інакше, адже у жінки і в чоловіка є фізіологічні потреби в заняттях сексом, які нітрохи не згасають під час вагітності. Тому секс під час вагітності – це необхідність, головне тільки дотримуватися деяких правил, щоб він був безпечним для вагітної жінки і, звичайно, для її майбутньої дитини.

Усілякі плюси і мінуси сексу під час вагітності в більшості своїй – забобони. Серед об’єктивних плюсів можна назвати підтримку здоров’я і інтимного потягу пари, а також дія сексу, як заспокійливого для жінки і її плоду. Виявляється, що гормони, які виробляє організм жінки під час сексу, здатні розслабляти гладку мускулатуру, що забезпечить хороший тонус матки і здорові пологи. Але гормони – це ще й мінус, так як деякі з них, особливо їх надмірна кількість, можуть спровокувати передчасні перейми, а також відшарування плаценти. Тому всі ці плюси і мінуси сексу під час вагітності варто враховувати, перш ніж приймати рішення залишати інтимну близькість або ж продовжувати займатися сексом, незважаючи ні на що.

Якщо лікар не бачить об’єктивних причин, по яких секс парі протипоказаний, не варто від нього відмовлятися. Існують різні поради та рекомендації для жінок і чоловіків, які хочуть продовжувати своє статеве життя під час вагітності жінки. Всі вони базуються на головному принципі: не нашкодити жінці і дитині.

Чоловічі побоювання

Часто чоловіки бояться завдати шкоди здоров’ю дитини, особливо на ранніх стадіях вагітності. Це пояснюється тим, що чоловік, як і жінка, переживає вагітність і турбується про її результат. Дайте час чоловікові звикнутися з думкою про те, що поруч з ним не хвора жінка, а улюблена вагітна дружина. У даному випадку на ранніх стадіях вагітності проникнення не здатні завдати шкоди плоду, так як він захищений навколоплідною рідиною. А різні поради та рекомендації лікарів з приводу утримання від глибокого проникнення викликані не побоюваннями про плід, а тим, що активний секс може спровокувати передчасні перейми у жінки.

Тому побоювання чоловіка на рахунок пошкодження або нанесення шкоди здоров’ю не народженої дитини марні. Якщо у пари немає рекомендацій і протипоказань лікаря, не варто відмовлятися від сексу на ранніх стадіях вагітності.

Жіночі побоювання

Жінки, що знаходяться на другому і третьому триместрі вагітності, відчувають все більші побоювання. Це обумовлено тим, що психологічна напруга, яку жінка відчуває протягом всієї вагітності, накопичується. А в міру того як росте живіт, страх нашкодити малюкові також зростає.

Подібні жіночі побоювання не марні, адже звичні пози для сексу можуть бути небезпечні для малюка через можливий тиск на живіт. У такому випадку лікарі рекомендують чоловікові бути якомога більш ніжним і тримати ситуацію під контролем, а жінці приймати такі пози для сексу, при яких тиск на живіт мінімальний. Як правило, це поза на колінах, спершись животом на подушки, а також поза на лівому боці, чоловік позаду. Але будь-яка поза повинна бути випробувана парою і у випадку будь-якого дискомфорту або хворобливих відчуттів її необхідно змінити. У кожному разі, відмовлятися від сексу під час вагітності без вагомих на те причин не варто, адже від цього може залежати здоров’я, як чоловіка, так і жінки.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.