Що взяти в пологовий будинок – необхідні речі мамам

Що взяти в пологовий будинок - необхідні речі мамам
Що взяти в пологовий будинок – необхідні речі мамам
Перед пологами вам необхідно зібрати речі, які вам знадобляться до пологів і після них. Що ж необхідно взяти з собою в пологовий будинок, які речі вам там знадобляться?

  ● Сотовий телефон. Він необхідний вам під час перейм, щоб ви завжди могли швидко покликати лікаря. Хоча багато настійно рекомендують відключення мобільних телефонів в передпологовій палаті. У сучасних телефонах є секундомір, який дозволить вам стежити за частотою і тривалістю перейм.
  ● Блокнот і ручка, щоб фіксувати потрібну інформацію.
  ● Пляшку з чистою водою або льодяники без цукру, щоб зволожувати порожнину рота.
  ● Навіть якщо ви народжуєте влітку, вам потрібно взяти теплі шкарпетки, бо після пологів ви можете відчувати озноб.
  ● Гель для душу, мочалка, шампунь, зубна паста і зубна щітка.
  ● Нижня білизна. Візьміть кілька комплектів. Білизна повинна бути з натуральних матеріалів.
  ● Прокладки. Візьміть відразу кілька пачок про запас і краще нехай це будуть широкі прокладки, тому як після пологів витрата прокладок у вас збільшиться до 20 штук на день.
  ● М’який туалетний папір, а ще краще серветки, призначені для інтимної гігієни.
  ● Рідке мило.
  ● Гребінець і гумку для волосся.
  ● Два рушники, маленький і великий.
  ● Гумові тапочки.
  ● Візьміть з собою дещо з посуду – чашку, ложку, виделку. А найкраще уточнити у вашого лікаря, який посуд вам необхідний.
  ● Бюстгальтери для годування. Вибирайте їх вже на останніх місяцях вагітності, коли ваші груди вже перестануть збільшуватися. Обов’язково знайдіть вкладки для бюстгальтера, щоб не бруднити витікаючим молоком одяг. Звичайно, коштують вони чимало, але зате у вас буде менше клопоту. Міняти такі вкладиші потрібно через 2-4 години.
  • Придбайте крем для профілактики тріщин на сосках, так як після годування грудьми є велика ймовірність їх появи.

Поки ви будете лежати в пологовому будинку, у вас буде вільний час, так як малюк ваш буде в вас потребувати, тільки коли йому треба буде поїсти. Щоб вам не довелося нудьгувати, візьміть з собою мобільний телефон і зарядку до нього, щоб у вільні години можна було поговорити з родичами та подругами. Для дозвілля візьміть книгу або журнали, це допоможе вам відволіктися й розслабитися. Корисно буде взяти журнали по догляду за дитиною, щоб готувати себе до нового етапу. Якщо на вашому телефоні є фотоапарат і відеокамера, це чудово, адже ви зможете зафіксувати свою дитину на самому початку життя. А пам’ять – вона безцінна. Якщо ви ведете щоденник, візьміть його в пологовий будинок, щоб записувати свої думки, описати свій стан і емоції.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.