Стадії сексуального потягу при вагітності

Стадії сексуального потягу при вагітності
Стадії сексуального потягу при вагітності
Багато подружніх пар, які очікують дитину, замислюються над тим, чи безпечний секс під час вагітності і на якому терміні ним можна займатися. У цьому питанні очевидних порад маса, але всі вони потребують коригування для кожного окремого випадку. Тому плюси і мінуси сексу під час вагітності суто індивідуальні.

Стадії сексуального потягу при вагітності

Перший триместр

Під час вагітності сексуальний потяг змінюється не тільки у жінки, а й у чоловіка. У разі зміни лібідо плюси і мінуси сексу під час вагітності залежать від того, як воно змінюється. Сексуальний потяг з боку жінки безпосередньо залежить від її самопочуття під час вагітності. На ранніх термінах, коли жінка відчуває токсикоз і сильні гормональні коливання її бажання, та й можливості займатися сексом, зводяться до мінімуму. Але в той же час чоловік в цей період відчуває все той сексуальний потяг, який відчував раніше, до вагітності своєї коханої жінки. У цьому полягає проблема в сексуальному плані у пар на ранніх термінах вагітності. Чоловік і жінка знаходяться в конфронтації, так як секс під час вагітності на ранньому терміні для жінки – це катування, а для чоловіка – необхідність. У такому випадку вірне рішення буде в помірних ласках, прийнятних для обох партнерів.

Але буває й так, що секс під час вагітності на ранній стадії просто необхідний жінці, що не відчуває сильний токсикоз, а чоловік в цей момент переживає психологічне потрясіння і просто не може думати про секс і інтимну близькість. У такому випадку необхідно дати час чоловікові прийти в себе, а також не забути дати йому зрозуміти, що вагітність – це не хвороба, і до жінки необхідно ставитися дбайливо, але все так само пристрасно і ніжно. Різні поради та рекомендації в даному випадку зводяться до того, що парі було б непогано сходити до сімейного лікаря, де і чоловік, і жінка подолають свої страхи.

Другий триместр

Під час другого триместру у жінки проходить сильний токсикоз і її загальний стан поліпшується. Це істотно впливає на її сексуальний потяг. Чоловік також вже не відчуває психологічного дискомфорту і готовий займатися сексом зі своєю жінкою. У даний період різні поради та рекомендації зводяться лише до того, що тиск на живіт вагітної має бути мінімальним або відсутнім. Другий триместр ідеальний для занять сексом, так як живіт у жінки ще не великий, і пара може насолоджуватися різними позами. У цей період парі доступні всі пози для сексу, якщо обидва партнери будуть дотримувати акуратність. Чоловік не повинен бути грубим, йому необхідно уникати глибоких проникнень. Оральні ласки можна поєднувати з традиційним сексом.

Третій триместр

Жінка відчуває сильний сексуальний потяг, так як її гормональний фон все зростає. Але разом з бажанням зростає і страх перед сексом, можуть навіть з’явитися хворобливі відчуття. Чоловік може відчувати спад потягу з тих же причин. У таких випадках слід звернутися до лікаря за консультацією, і якщо той не побачить ніяких причин для припинення статевого життя до пологів, його можна сміливо продовжувати. На третьому триместрі пози для сексу значно зменшуються в кількості, так як жінці повинно бути зручно і в той же час вона не повинна відчувати тиску на живіт. Ідеальною для цього періоду буде поза на боці, коли чоловік знаходиться позаду.

Враховуючи дані поради, кожна пара може розробляти власну технологію і шукати нові пози і відчуття. Пам’ятайте, що обережність і ніжність – ось головне в сексі під час вагітності.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.