Якщо ви вагітні в перший раз …

Якщо ви вагітні в перший раз ...
Якщо ви вагітні в перший раз …
Ви дуже довго чекали вагітності та нарешті це сталося. Через дев’ять місяців у вас буде малюк. Але перед його народженням вас чекає багато цікавого, і свою першу вагітність ви будете пам’ятати все життя.

Ви повинні розуміти, що тепер ви відповідальні не тільки за себе, але за свого ще поки не народженого малюка. Вам, швидше за все, потрібно буде перестати робити все вам звичне в звичайному житті: бігати за від’їжджаючим автобусом, влаштовувати пікніки на снігу, купатися в холодній воді і т.п.

У кожної жінки вагітність протікає по-різному. Дуже багато хто відчуває досить сильний токсикоз. Також ваші м’язові, сполучні тканини, всі судини і таз піддадуться перебудові. Відразу, як дізнаєтесь про свою вагітність, йдіть до лікаря і вставайте на облік, навіть якщо вас нічого не турбує. Тому що, можливо вашій дитині потрібна буде допомога. Ваш наглядаючий лікар вас обстежить, скаже, які вам потрібно здати аналізи і пропише потрібні вам вітаміни.

Не варто по півдня шукати інформацію в інтернеті або просити ради на різних форумах для молодих мам, так як у кожної жінки перша вагітність протікає по різному, і ніхто вам не дасть ради, як вона буде підходити саме у вас. Звичайно ж, спілкування з іншими вагітними це дуже добре, тому що тільки жінка, яка перебуває в такому ж положенні, як ви, здатна зрозуміти вас і розділити вашу радість.

Але запам’ятайте, немає універсальних порад по тому, як поводитися під час першої вагітності, що їсти, що пити, які вітаміни приймати. Ніхто, окрім лікаря, не відповість на всі питання, які вас хвилюють. І ніколи при огляді не бійтеся задавати лікарю ті питання, які вас хвилюють, навіть якщо вони дуже особисті.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.