Діва-дитина — Лінда Гудман

Діва-дитина — Лінда Гудман
Діва-дитина — Лінда Гудман
А юних Устриць утримати
Який би смертний зміг?
Вони в ошатних черевичках
Виходять на пісок.
І вимивши руки і обличчя
Прохолодною водою,
Вони поспішають, вони повзуть
Одна слідом іншою.

З самого народження юна Діва наслідуватиме звукам і копіювати оточуючих, причому дуже точно. У цьому виявиться так рідко згадуваний акторський талант Дів. Дитина-Діва швидка і кмітлива, і в той же час тиха і безшумна. Ці, здавалося б, несумісні, полярні якості і визначатимуть все її подальше життя.

Не намагайтеся нагодувати свого малюка яблучним пюре, якщо він хоче персикове. Це марно. Він вправно вивертатиметься від ложки з нелюбимим пюре і при цьому чарівно посміхатиметься. До того ж у нього рано можуть виявитися незвичайні смакові пристрасті, наприклад, вибір шпинату він віддасть морозиву. Виникнувши в ранньому дитинстві, подібна вибірковість залишиться на все життя і торкнеться не тільки їжі.

Якщо виключити деяку вередливість у їжі і невеликі розлади шлунку, виховувати малюка-Діву — одне задоволення. Діти-Діви майже ніколи не влаштовують істерик, дуже акуратні, завжди кладуть на місце свої іграшки. Хоча в компанії однолітків Діву зазвичай не видно і не чутно, у колі сім’ї та друзів вони відчувають себе відмінно. Говорити вони починають рано і розмовляють дуже швидко і зрозуміло. Дитя-Діва рідко заподіює засмучення домашнім, а вже для матері він просто знахідка — із задоволенням, незалежно від статі, допомагає їй у домашніх справах. Діти-Діви зазвичай слухняні і їм не потрібно багато разів повторювати що-небудь.

У школі вони найчастіше улюбленці вчителів — з ними не тільки найпростіше домовитися, але вони уважніше за всіх роблять уроки. Навчати чому-небудь, що швидко схоплює дитину-Діву — одне задоволення. Поряд з цим не захоплюйтеся критикою, особливо у присутності сторонніх — це нанесе їй велику моральну травму. Зауваження слід робити тактовно, у спокійному тоні, пояснивши, в чому він помилився. І Діва поспішить виправити свій промах.

Діви працелюбні, відповідальні і серйозні, але разом з тим ненав’язливі і приємні в спілкуванні. Правда, якщо ними зневажають розв’язніші однолітки, вони зазвичай замикаються в собі. Як староста класу Діва, спокійна і тактовна, буде, безсумнівно, на своєму місці. Однак якщо хто-небудь робить явну помилку, включаючи викладача (який, як і кожна людина, може помилятися), Діва не упустить промаху і неодмінно зробить зауваження, чим може ввести бідолаху у «фарбу». Студенти-Діви зазвичай украй в’їдливі й клопіткі, довго працюють у бібліотеках, вважаючи за краще отримувати знання з книг, а не з вуст навіть авторитетних людей.

У дитинстві з Дівами потрібно дуже багато займатися, читати і грати (переважно в інтелектуальні ігри), інакше (якщо є хоч найменші прогалини в їх освіті), ставши дорослими, вони відчуватимуть себе неповноцінними. Для решти знаків Зодіаку незнання чого-небудь ніколи не буває так болісно, як для Дів.

Коли хлопчик або дівчинка Діва починає цікавитися протилежною статтю, краще зробити вигляд, що нічого не відбувається. Загострювати увагу на цих проблемах — якнайкращий спосіб добитися того, щоб дитина замкнулася в собі і думала, що вона здійснює щось нечисте. (Пам’ятаєте, що знак Діви народжує більшість неодружених і старих дів.)

Дитина-Діва, як ніхто інший, потребує постійних підтверджень вашої любові, що висловлюються поцілунками і т. д. Недолік батьківської ласки погано відіб’ється на її майбутніх взаєминах з людьми. Навіть дуже красиві і розумні маленькі дівчатка і хлопчики-Діви страждають від зайвої скромності. Говоріть їм якомога більше ласкавих слів, хваліть їх, захоплюйтеся ними. Це їх не зіпсує (адже всі вони в глибині душі самокритичні), а тільки вселить упевненість у своїх силах.

У Діви з раннього віку виробляються певні звички. Вона не любить, коли порушують раз і назавжди встановлений розпорядок дня, беруть без попиту її речі або влізають у її справи. Якщо вона уникає прямої відповіді на запитання, безглуздо катувати її далі. Дитина-Діва тонко помічає особливості членів сім’ї і прекумедно їх копіює. Діві раніше інших дітей буде потрібна і власна кімната.

Діви дуже вередливі в їжі: вам доведеться гарненько вивчити їх смаки.

Дитина-Діва володіє природженим відчуттям відповідальності, на нього завжди можна покластися. Він з розумінням і симпатією ставиться до домашніх і їх проблем.

Після всього сказаного у вас може створитися враження, що Діва — зразкова дитина. Це вірно, але лише частково. Тільки Діва здатна довести вас до сказу своїм «занудством»: то їй здається, що соус пересолений і вона говоритиме про це півдня, то відмовиться надіти приготовану вами кофтину тому, що одна складочка загладжена не так акуратно, як їй хотілося б.

Діви люблять піклуватися за маленькими безпорадними створіннями. Тому коли стане питання про вибір вихованця, у жодному разі не купуйте йому сенбернара або вівчарку. Справжня Діва завжди вибере маленьку тварину: кошеня, пташку, хом’ячка.

Варто прислухатися до того, що говорить ваша дитина-Діва. Мудрості у неї часом більше, ніж у дорослого. Не слід лаяти і відчитувати Діву за якусь провину. Зазвичай вони рідко здійснюють щось недозволене.

Діви — маленькі реалісти, тому вони, можливо єдині діти, які не дуже люблять казки.

У Діви ще в дитинстві неодмінно повинна бути якась велика мета в житті, яку вона всіма силами наполегливо прагнутиме досягти.

Джерело: Діва-дитина — Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.