Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна відвідувати дантиста під час вагітності?

Чи можна відвідувати дантиста під час вагітності?
Чи можна відвідувати дантиста під час вагітності?
Вагітність – це період, з протягом якого жінці доводиться відмовлятися від своїх звичок і пристрастей. Їй потрібні позитивні емоції, нормальний відпочинок, збалансоване харчування. Також дуже важливою справою в її списку має стати візит до дантиста. Навіть у тому випадку, якщо у вас ніколи не було проблем і ви рідко відвідували стоматолога, ви зобов’язані тепер у нього перевіритися, інакше проблеми можуть з’явиться не тільки у вас, а й у вашої дитини.

За період вагітності організм жінки потребує в два рази більше кальцію, так як у дитини формуються кістки. Про дефіцит кальцію каже сильний токсикоз в період вагітності. І дефіцит цей не заповнюється їжею, і в таких випадках організм починає шукати кальцій в різних своїх місцях, в першу чергу, джерело кальцію – це зуби.

Також у період вагітності змінює свої властивості слина. Якщо в нормальному житті ваша слина містить у своєму складі елементи, що захищають ваші зуби від карієсу, то при вагітності її склад змінюється, і вона вже не володіє такими захисними властивостями. Тому у вагітних часто з’являється карієс. У жінок, які заражаються під час вагітності карієсом, відбувається інфікування плода. Діти можуть народитися слабкими, з невисоким імунітетом. Вчені довели, що у вашої дитини теж буде карієс.

Карієс – це не єдине, чим можуть страждати зуби вагітної жінки. Також у неї може з’явитися пародонтоз, гінгівіт, пульпіт. Так що не відкладайте візит до стоматолога в довгий ящик. Лікувати зуби – це необхідність! Переживати за вплив анестезії на плід не варто, сьогоднішні препарати досить безпечні. Обережними потрібно бути тільки з видаленням зубів і з їх відбілюванням різними пастами або гелями, так як в своєму складі вони містять багато хімічних речовин, шкідливих дитині.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.