Чи можна відвідувати дантиста під час вагітності?

Чи можна відвідувати дантиста під час вагітності?
Чи можна відвідувати дантиста під час вагітності?
Вагітність – це період, з протягом якого жінці доводиться відмовлятися від своїх звичок і пристрастей. Їй потрібні позитивні емоції, нормальний відпочинок, збалансоване харчування. Також дуже важливою справою в її списку має стати візит до дантиста. Навіть у тому випадку, якщо у вас ніколи не було проблем і ви рідко відвідували стоматолога, ви зобов’язані тепер у нього перевіритися, інакше проблеми можуть з’явиться не тільки у вас, а й у вашої дитини.

За період вагітності організм жінки потребує в два рази більше кальцію, так як у дитини формуються кістки. Про дефіцит кальцію каже сильний токсикоз в період вагітності. І дефіцит цей не заповнюється їжею, і в таких випадках організм починає шукати кальцій в різних своїх місцях, в першу чергу, джерело кальцію – це зуби.

Також у період вагітності змінює свої властивості слина. Якщо в нормальному житті ваша слина містить у своєму складі елементи, що захищають ваші зуби від карієсу, то при вагітності її склад змінюється, і вона вже не володіє такими захисними властивостями. Тому у вагітних часто з’являється карієс. У жінок, які заражаються під час вагітності карієсом, відбувається інфікування плода. Діти можуть народитися слабкими, з невисоким імунітетом. Вчені довели, що у вашої дитини теж буде карієс.

Карієс – це не єдине, чим можуть страждати зуби вагітної жінки. Також у неї може з’явитися пародонтоз, гінгівіт, пульпіт. Так що не відкладайте візит до стоматолога в довгий ящик. Лікувати зуби – це необхідність! Переживати за вплив анестезії на плід не варто, сьогоднішні препарати досить безпечні. Обережними потрібно бути тільки з видаленням зубів і з їх відбілюванням різними пастами або гелями, так як в своєму складі вони містять багато хімічних речовин, шкідливих дитині.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.