Що не можна брати в пологовий будинок

Що не можна брати в пологовий будинок
Що не можна брати в пологовий будинок
Отже, нарешті довгоочікувана подія здійснилася! Нарешті, ваш малюк з’явився, і ви стали мамою. Тепер вашому чоловікові і новоспеченому татові хочеться ще більше про вас дбати, він стрімголов біжить в магазин, щоб скупити все, що ви любите. Але, тим не менш, є список речей, які в пологовий будинок брати і приносити не можна. Ця стаття буде корисна, як мамам, так і турботливим татам.

Отже, що ж не можна брати в пологовий будинок?

Продукти, які під час годування грудьми заборонені. Запам’ятайте, що все, що ви їсте, їсть і ваша дитина, через молоко. Тому якщо ви будете харчуватися неправильно, у дитини буде з’являтися висип або буде постійно боліти животик. До заборонених продуктів належать: шоколад, помідори, яйця, арахіс, ягоди і практично всі фрукти. З фруктів дозволяється: зелені сливи і яблука, чорнослив, курага, банани. Також не бажано їсти виноград і груші, так як вони можуть викликати реакцію бродіння в шлунку у малюка. З цих же причин не можна їсти свіжу капусту, огірки та бобові.

– У пологовий будинок краще не брати продукти, що швидко псуються, такі, як ковбаса, паштет, салати з майонезом, молочну продукцію не в герметичній упаковці.
– Категорично заборонені «домашні» продукти, такі, як сир, бринза, молоко. Вони можуть стати не лише причиною отруєння, а й серйозних захворювань у вашої дитини. Годуючій мамі можна: варене до повної готовності м’ясо, твердий сир, кисломолочну продукцію, герметично запаковану, з невеликим терміном придатності. З солодкого можна бублики, зефір, пастилу.
– З напоїв можна приносити лимонад і сильно газовану воду, також чаї на травах. Краще брати чисту воду в пляшках, слабогазовану. Також можна варити морси з ягід. Соки краще пити яблучні і сливові, якщо не свіжовичавлені, то ті, які придатні для дітей.
– З одягу заборонено брати все синтетичне, одяг має бути з натуральних тканин і просторим, такою ж має бути і білизна. І врахуйте, що білизну вам доведеться міняти набагато частіше, так що запасіться нею. У пологовий будинок не потрібно брати тряпочних тапочок, візьміть гумові. Поговоріть з лікарем про доцільність післяпологового бандажа. Зазвичай носити його потрібно, але якщо у вас бул кесарів, лікар може заборонити вам його одягати. Відвідувати породіль обов’язково потрібно в чистому одязі і бажано купити в аптеці бахіли.
– У пологовий будинок не можна брати духи і дезодоранти, тому що ви там не одна, а у багатьох жінок можуть бути алергії.
– Не потрібно брати з собою ліки, так як і в період вагітності і після, багато з них вам заборонені. Якщо що, лікар вам призначить необхідні ліки, а купити їх можна буде в аптеці при пологовому будинку.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.