Секс-іграшки і інше під час вагітність: безпечно чи ні?

Секс-іграшки і інше під час вагітність: безпечно чи ні?
Секс-іграшки і інше під час вагітність: безпечно чи ні?
У період вагітності у багатьох пар виникають питання інтимного характеру, які раніше, взагалі, чи не пришили б в голову. Варто побачити на тесті дві довгоочікувані смужки, як відразу ж виникають сумніви: чи можна, скільки, як і чи безпечно? І що найцікавіше, найчастіше побоюються більше чоловіки.

Якщо у майбутньої мами немає медичних протипоказань, який сенс обмежувати себе в задоволеннях? В принципі, – ніякого. Інша справа, що задоволення можуть бути різними і у кожного свої уявлення, фантазії і потреби. Чимало суперечок викликає тема секс-іграшок, тому хотілося розібратися в питанні і нарешті прояснити ситуацію.

Особливості сексу під час вагітності

Для початку хотілося б нагадати деякі моменти, які слід враховувати вагітним про інтимну близькість:

  – Якщо вагітність жінки не обтяжена токсикозом або проблемами зі здоров’ям, то сексуальне бажання у неї може істотно підвищитися. Деякі вагітні стверджують, що в другому триместрі лібідо у них просто зашкалює. Коли одних чоловіків – це дуже радує, інших – навіть лякає;
  – Оскільки приплив крові до тазу у жінки збільшується, чутливість інтимних зон теж стає вище, тому оргазм під час вагітності, цілком може стати більш частим і легко приходящим явищем;
  – Інтимна близькість в період вагітності – цілком природний і необхідний процес, при відсутності протипоказань;
  – При загрозі переривання вагітності, дискомфорті і кров’яних виділеннях під час сексу, від інтимної близькості необхідно відмовитися і звернутися до лікаря;
  – Якщо лікар категорично заборонив статеві акти, то до його думки варто прислухатися, оскільки причиною заборони може бути загроза викидня (в тому числі і викидні в минулому), ймовірність передчасних пологів, періодичні кров’янисті виділення.

В цілому ж, якщо здоров’я дозволяє, а, головне, є обопільне бажання двох люблячих людей, то не бачу сенсу відмовлятися від занять любов’ю. Тільки… якими допоміжними засобами можна користуватися? Що дозволити, а що обмежити, давайте розберемося!

Лубриканти

Деякі пари при заняттях сексом, звикли використовувати такі допоміжні засоби, як мастила, лубриканти. Прийнято вважати, що вони потрібні тільки жінкам, хоча це далеко не так. Насправді ж, мастила допомагають відчути всю красу відчуттів в повній мірі, роблять статевий акт більш яскравим для двох партнерів. Лубриканти мають збудливі властивості, підсилюють потяг і навіть продовжують статевий акт. Користуватися ними в період вагітності – можна. Єдине, потрібно уважно читати склад, використовувати тільки перевірені засоби, які раніше не викликали неприємних відчуттів у вигляді: печіння, свербіння, роздратування і інших симптомів. Зрозуміло, при виборі лубриканта необхідно порадитися з лікарем, у якого ви спостерігаєтеся. Не використовуйте всякої екзотики, наприклад, мастило з перцем чилі або яскраво вираженим ароматизатором.

Можна спробувати і без допоміжнго мастила. Справа в тому, що всі перераховані вище позитивні властивості, які дає мастило, дає і організм під час вагітності. Гормональний фон настільки змінюється, що чутливість і збудливість жінки сильно підвищується. Так, і природного мастила, як правило, виробляється досить багато, в порівнянні з «до вагітним» періодом.

Вібратори

Фалоімітатори, вібратори, вагінальні кульки – все це використовувати небезпечно. По-перше, механічні вібрації суттєво відрізняються від природних, що впливає на шийку матки і може призвести до кровотеч. По-друге, є ймовірність занести інфекцію.

Вібратори
Вібратори

Але, у зв’язку з тим, що під час вагітності відбуваються не тільки фізіологічні, але і сильні емоційні зміни, цілком може виникнути непереборне бажання використовувати що-небудь незвичайне, для задоволення сексуальних бажань і еротичних фантазій. Тоді на допомогу приходять більш безпечні варіанти…

Вібратори для зовнішньої стимуляції

Кліторні стимулятори для зовнішнього використання, не принесуть ніякої шкоди здоровій жінці, при нормально протікаючій вагітності. На сучасному ринку – вибір великий. Зовнішні вібратори застосовуються як допоміжний засіб під час статевого акту, тим самим посилюють задоволення і сприяють досягненню оргазму. Також використовуються і при відсутності партнера, наприклад, якщо чоловік у відрядженні, а гормони грають. По-моєму, гідний вихід з положення.

Вібратори для зовнішньої стимуляції
Вібратори для зовнішньої стимуляції

Зрозуміло, сильно звикати до такої штуку не варто, навіть тому що основну загрозу зовнішній вібратор представляє для чоловіка. І полягає ця загроза в простому питанні, чи зможе чоловік задовольнити свою улюблену без механічного стимулятора?

Ну а, якщо серйозно, то при використанні стимуляторів не варто зловживати швидкістю вібрації. Для початку бажано випробувати вібратор на короткий час і при низькій швидкості.

Еротична білизна

Якщо все вищесказане вас не переконало і ви все одно сумніваєтеся, боїтеся використовувати дозволені секс-іграшки, то чому б не урізноманітнити своє інтимне життя еротичною білизною з секс-шопа? Багато жінок комплексують вдягати що-небудь таке, помилково вважаючи, що під час вагітності стають не сексуальними і перестають зваблювати і збуджувати чоловіків … Милі жінки, ця думка живе лише у вашій голові. Під час вагітності ми хороші і сексуальні як ніколи. Ми продовжуємо зваблювати і збуджувати своїх чоловіків. Більшість чоловіків абсолютно не помічають невеликих розтяжок на наших таліях або поправившихсь сідниць, поки ми їм самі про це не скажемо. Тим більше, практично будь-який комплекс можна піднести, як гідність. Сміливо вирушайте в магазин і вибирайте собі еротичну білизну, яке підкреслить все краще, що є у вашого тіла.

Що важливо врахувати при виборі:

  – Білизна має підходити за розміром, вона не повинна здавлювати або перетягувати тіло, порушуючи циркуляцію крові в вашому організмі;
  – Тільки тканини і фурнітура високої якості.

Тут, допоміжною секс-іграшкою може стати звичайний фотоапарат, за допомогою якого ви проведете еротичну фотосесію в новій відвертій білизні.

Трусики з вібрацією

Не варто плутати еротичну білизну з вібротрусиками. Це відмінна річ для насолоди і досягнення багаторазового оргазму, але вагітним такі трусики використовувати вкрай небезпечно. У них подаються імпульси, які підсилюють кровообіг в районі малого тазу. Наслідки такої вібрації передбачити складно, але вони можуть бути дуже сумними. На пізніх термінах – це загроза передчасних пологів, а також ймовірність такого важкого ускладнення, як відшарування плаценти. На ранніх – аж до зриву вагітності. Тому з такими експериментами краще почекати пару трійку місяців.

Анальні стимулятори

Хоч шкода анального сексу при вагітності – питання досить спірне і фахівці не єдині в цій думці, все ж більшість з них схиляються до того, що це може завдати великої шкоди саме жінці, в силу фізіологічних змін її організму в період вагітності. Через збільшення навантаження на організм, підвищується ймовірність кровотеч, а також розвитку гемороїдальних вузлів. Якщо такі вже є, то ризик їх пошкодження стає вище. Тому судіть самі, чи варто вдаватися до анальних стимуляторів чи ні. Якщо все-таки взяли на себе сміливість їх використовувати, то дотримуйтесь правил гігієни. Мийте стимулятори і не застосовуйте їх для вагінальних утіх, оскільки з великою ймовірністю занесете кишкову інфекцію, яка важко піддається лікуванню.

Анальні стимулятори
Анальні стимулятори

Іграшки для садо-мазо ігор

Звичайно, адекватному чоловікові і в голову не прийде надіти на вагітну жінку нашийник, зв’язати і шмагати її батогом, але якщо у вашій парі допустима зворотна ситуація, то чому б і ні? Жінці вона шкоди точно не принесе. До речі, подібні секс-іграшки можуть використовуватися і для антуражу. Тобто не за прямим призначенням, а лише побічно, для стилізації інтер’єру або ті ж костюми допустимо надіти, з тією умовою, що вони будуть вільного крою і не передушать тіло вагітної.

Іграшки для садо-мазо ігор
Іграшки для садо-мазо ігор

Не думайте, що небезпечно стягувати тільки живіт. Пов’язані кінцівки, в яких не відбувається нормальний кровообіг, – нічим не краще для загального стану організму.

Стимулятори для грудей

Така, на перший погляд, невинна річ, як затискачі на соски, може спровокувати передчасні пологи. Саме стимуляція сосків призводить до скорочення матки в третьому триместрі вагітності, тому всіляко уникайте подібних дій, не кажучи вже про секс-іграшки на соски або вакуумних стимуляторах для грудей.

Кілька порад наостанок! Не використовуйте екстравагантні іграшки, тим більше в повну силу. Ретельно мийте їх після використання і обробляйте спеціальними дезінфікуючими засобами. При покупці лубрикантів, уважно ознайомтеся з їх складом.

Застосовуючи будь-які секс-іграшки, завжди раціонально оцінюйте ситуацію і можливі ризики, і тоді заняття сексом стануть ще приємніше, адже безпечний секс приносить набагато більше задоволення і яскравих відчуттів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.