Як впоратися з токсикозом на різних термінах вагітності?

Як впоратися з токсикозом на різних термінах вагітності?
Як впоратися з токсикозом на різних термінах вагітності?
Всі жінки в період вагітності стикаються з таким явищем, як токсикоз. При цьому стані жінку весь час нудить, і вона часто стикається з неприйняттям з’їденої їжі. Чому з’являється токсикоз, ніхто однозначно відповісти не може, але існує кілька способів, які допоможуть впоратися з токсикозом, як на ранніх термінах, так і на більш пізніх.

Прояви токсикозу в перший триместр вагітності можуть бути ускладнені частою блювотою, близько 20-ти разів за добу. Майбутня мама втрачає дуже багато рідини, результатом чого є зневоднення. Жінка починає різко худнути, шкіра обвисає. Температура тіла підвищується, а тиск навпаки, знижується.

Щоб хоч як-небудь впоратися з цим, потрібно, по-перше, уважно ставитися до того, що ви їсте. Намагайтеся вживати в їжу кислі продукти, бублики або сухарики. Їсти краще частіше і невеликими порціями. Вибирайте ті продукти, які не викликають у вас відторгнення. Лікарі радять по-перше, їсти овочі та фрукти, а також жувати чорний хліб, щоб усунути присмак металу в роті. Якщо вас мучить печія, приготуйте собі геркулесову кашу.

По-друге, не робіть різких рухів і не перебуваєте в задушливих приміщеннях. Також потрібно перестати використовувати ароматизовану парфумерію. Токсикоз зазвичай проходить до кінця 3-го місяця.

Токсикоз, який з’являється на 3-му триместрі, називається пізнім. Від раннього токсикозу його відрізняє підвищений артеріальний тиск, шум у вухах, запаморочення, він відрізняється постійною нудотою і блювотою. Якщо у вас проявився пізній токсикоз, зверніться терміново до лікаря. Лікування зазвичай проводять стаціонарно, при цьому стежать за тиском, беруть аналізи крові і сечі, а також стежать за масою тіла. Їжа повинна бути виключно багата білками і рослинною їжею.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.