Дитина Овен (21 березня – 20 квітня) від Марія Кей Сіммс

Дитина Овен (21 березня - 20 квітня) від Марія Кей Сіммс
Дитина Овен (21 березня – 20 квітня) від Марія Кей Сіммс
Дитина Овен (21 березня – 20 квітня) – Марія Кей Сіммс, американський астролог, книга «Ваша чарівна дитина»

Атака! Це я, ваш вогняний Баран!
Світ, бережися — йду я на таран!
Я в битвах перемагаю,
Я цілі досягаю,
Я буду кращим — це не обман!

Вашому маляті-Овнові дуже подобається рватися вперед і йти в атаку. Цій дитині, подобатися бути першим і хоробрим. Дитина Овен буде природним лідером, якому приходить до душі брати на себе керівництво. Малюк Овен буде помітним і імпульсивним, він буде випускати впевненість. У вашій дитині так багато енергії, що не кожен дорослий зможе зрівняється з ним, навіть якщо доросла людина Овен.

Дитина Овен вічно в русі, його зацікавленість не часто зупиняється на чомусь на довгий час. Почати що небудь набагато простіше для вашого малюка Овена, ніж закінчити розпочате. На жаль, ваші закиди справі не допоможуть. Буде набагато ефективніше, якщо ви зможете показати «новий» аспект заняття (справи), таким шляхом повернувши інтерес до нього. На жаль, але володіння терпінням не має відношення до достоїнств Овна.

Вас, можливо, буде турбувати, що ваш малюк егоїстичний понад «норм» інших дітей. Але насправді — це не так. Дитина Овен просто-напросто природно почувається «першим номером». Вам необхідно тактовно показати, що потрібно бути уважним до інших людей. Потрібно зрозуміти, що, хоча Овен здатний легко займатися, його «спалах» люті і гніву дуже рідко триває тривалий період. Він проходить і швиденько забувається. Але вашому малюкові потрібно зрозуміти, що інші люди не так сильно дають волю своїм почуттям і можуть бути зачеплені набагато більше, ніж він думає. Вам необхідно дати йому хороший приклад — це добре вплине на Овна, адже діти часто більше засвоюють з поведінки батьків, ніж з розмов батьків.

Поміркуйте над тим, щоб у вашого малюка-Овна була можливість для енергійного спорту. Добре підійдуть уроки музики на трубі або барабанах, але йому не підійдуть уроки на піаніно або віолончелі. Свобода і незалежність надзвичайно важливі для Овена. Дозвольте Овнові робити помилки самому (якщо тільки яма, в яку він збирається стрибнути, не здається небезпечно глибокою). На набитих синцях він зрозуміє свої можливості набагато краще, ніж на ваших словах. Будьте готові до активної атаці цього вогненної дитячої вдачі, і ви будете залишатися молодим разом з ним, оскільки малюк всередині вас буде захоплюватися, і заводиться новітніми пригодами, що йдуть одне за одною!

Джерело: Дитячий гороскоп Овен — Марія Кей СіммсЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.