Подушки для вагітних: зроблено з любов’ю!

Подушки для вагітних: зроблено з любов'ю!
Подушки для вагітних: зроблено з любов’ю!
Зародження і розвиток нового життя всередині жінки – величезне навантаження на весь її організм. Майбутня мама радіє швидкої зустрічі з таким бажаним своїм малюком. Однак у період вагітності вона може відчувати себе не кращим чином, і особливо – в перші місяці. Напади нудоти, відчуття слабкості, млявості наростають. Це не дивно: організм ще не пристосувався до нового стану. І тому на допомогу приходять сили природи: з початком вагітності жінка багато спить. Під час сну відновлюється її енергія, приходить в норму працездатність всіх органів і систем. Так що недосипати вагітній ні в якому разі не можна. Сон повинен тривати не менше 8 – 9 годин, а якщо хочеться спати – то й більше.

І ось тут-то виступає на перший план питання: як правильно лягти, щоб збільшений живіт не завадив висипатися? Адже жінка дуже боїться нашкодити малюкові невдалим положенням тіла, коли вона спить і не може контролювати свою позу уві сні.

Правильне положення тіла під час сну

Навіть на ранніх термінах, коли матка збільшена лише злегка, треба привчати себе спати на лівому боці. Якщо ви будете все-таки частіше лежати на животі або на спині під час вагітності, то ризикуєте здоров’ям своїм та дитини. Правда, незабаром ви і при всьому бажанні не зможете спати на животі – не вийде просто фізично. А лежати на спині – це багатьом здається найзручнішим. Але лікарі настійно не рекомендують таку позу з наступних причин:

  – Велика вага матки тисне на хребет, що може спровокувати сильні болі в спині;
  – Матка всією масою здавлює кишечник, і це може створити умови для появи запорів, загострення геморою;
  – Здавлювання маткою нижньої порожнистої вени загрожує порушенням кровообігу, зниженням тиску крові;
  – З’являються труднощі з рівномірністю дихання – аж до легкої задухи і т.п.

Погодьтеся: це серйозні наслідки неправильної пози, які можуть погіршити ваше самопочуття, а отже – і самопочуття вашої дитини. Що ж допоможе лежати правильно, не відчуваючи при цьому ніякого дискомфорту? А ось що:

Подушки для вагітних

Безтурботність вашого сну забезпечать спеціальні подушки. Провідні фахівці знаменитих компаній-виробників у співпраці з лікарями – акушерами і ортопедами – розробили різні типи подушок для вагітних, щоб вони могли відповідати конкретним запитам кожної жінки (ми ж всі різні!). Це ортопедичні вироби, які продумано враховують фізіологію жіночого організму в період вагітності. Їх наповнення точно збалансовано, щоб подушки були м’які і при цьому – досить жорсткі.

Подушки для вагітних
Подушки для вагітних

Також в список обов’язкових умов для виготовлення цих подушок входить:

  – Екологічна безпека і натуральність матеріалів;
  – Антиалергічна і антибактеріальний захист;
  – Забезпечення внутрішньої циркуляції повітря;
  – Наявність водонепроникного шару (адже після пологів лежачи на цій подушці мама буде годувати дитя);
  – Структура наповнення повинна зберігати свій обсяг навіть після тривалого використання;
  – Можливість машинного прання.

Сучасні подушки для вагітних подарують насолоду повноцінним відпочинком і чудовий настрій. І значить, здоров’я стане міцніше, організм – витривалішими. Саме це вам зараз потрібніше всього: адже попереду у вас – пологи. Так що набирайтеся сил …

Вибір подушки для вагітних

Вітчизняний ринок надає їх в багатому асортименті. Основні варіанти подушок такі:

  1. Подвійна (або материнська) подушка. Два валика з’єднані тканиною; мають гачки. Дуже зручні, оскільки адаптуються до форм тіла. Допомагають лежати зі всіляким комфортом і так само комфортно укласти животик, який зберігає безцінну вашу коштовність.
  2. Подушка для тіла. Особливе наповнення даної подушки має анатомічний ефект. Підтримує і вирівнює все тіло, рівномірно розподіляючи його вагу, тому хребет знаходиться в природному (для вагітності) положенні. Велика довжина подушки дозволяє вибрати найбільш підходящу по росту. Подушка ідеально повторює контури тіла, так що ви будете лежати з максимальним комфортом.
  3. Клиноподібна подушка. Незвичайно приємно лежати на боці або полуоткинувшись назад і підклавши її саме під живіт: не відчувається його тяжкість, з’являється відчуття фізіологічно вірного положення живота.
  4. I-, J-, С-, U-, big-образні подушки. Ці види користуються популярністю не тільки через можливість підібрати потрібну форму і розмір. Подушка дає блаженне відчуття невагомості, знімаючи напругу в шиї і спині і сприяючи розслабленню м’язів тіла. Трансформуються, багатофункціональні, вони запобігають затікання, оніміння тіла.

Як бачите, висока ергономічність подушок гарантує вам зручну підтримку живота. Їх анатомічні властивості створюють всі умови для здорового сну. Вибирайте таку, яка вам більше подобається: адже вони все відрізняються тільки конкретними особливостями – якість же всіх подушок просто першокласна! Всесвітньо відомі виробники PLANTEX (Росія), MERYMAMA (Італія), TRAUMELAND (Австрія), RED CASTLE (Франція) пропонують вам подушки із сировини вищого гатунку, створені за новітніми технологіями. Чудова якість підтверджується європейськими сертифікатами ICEA і GOTS.

Очікування дитини – стан, в якому кожна деталь має важливе значення. Тому бережіть своє здоров’я – і ви збережете здоров’я свого маленького чоловічка. Скоро вже, скоро ви заглянете в його рідні оченята, вдихнете запах його ніжної шкірки…Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.